reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja 6+3 i rano mdłości w zależności od dnia czasem mocniej je odczuwam a czasem łagodnie. Chodzę późno spac, ale śpię długo a mimo to 2h po wstaniu czuje się zmęczona i leżę przed tv, ale nie zdarzyło mi się usnac w dzień. Jestem też wrażliwa na zapachy 😐 We wtorek wizyta, jeszcze się nie stresuje, ale już nie mogę się doczekać żeby zobaczyć ❤️ Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Dziewczyny w tym Nowym Roku życzę wszystkim zdrówka, spokoju i samych pozytywnych wieści 🥰
 
reklama
Witamy [emoji846] będziemy miały podobny termin ja dziś 7+0 i pierwsza wizyta też 4.01 o godz. 11.30, nie robiłam bety ani żadnych innych badań czekam na wizytę. Termin wyznaczyła mi moja ginekolog uznała że wcześniej nie ma sensu przychodzić. Rozumiem dziewczyny, które są w pierwszej ciąży wtedy też wizytę umawiałam jak najszybciej żeby zobaczyć czy wszystko w porządku [emoji6] w kolejnej ciąży byłam już spokojniejsza i podejście nieco się zmienia.
Ja też dziś 7 tydzień rozpoczęłam. Ale już wizytę z seruszkiem miałam.. Teraz 15.01 kolejna..
 
Cześć dziewczyny ! Chciałam się zameldować w sierpniowych mamach! 😀 Po 9 cyklach staran- II kreski. Bez q na razie dobrze rośnie a po świętach USG. Czy was też brzuch pobolewa - mam. Takie kłucia w podbrzuszu trochę jak na okres od 2 dni. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. U mnie to 4t6d
Pozdrawiam !
Hejka :)
Gratulacje :) również mam czasami kłucia w podbrzuszu przeważnie po prawej stronie, nie kiedy po lewej. Mam nadzieję, że wszystko ok... Dwa testy wyszły pozytywne, kalendarzyk pokazuje 5t6d. Lekarza mam dopiero za tydzień wtedy sie potwierdzi. Musze wytrzymać :D jak wyszlo usg ?
 
Anita, u mnie w 5t6d był zarodek z serduszkiem :) także u Ciebie za tydzień też zapewne będzie
Super gratulacje :) Mam taka nadzieje, ze coś będzie widać :) Jak się czujesz? Ja dobrze oprócz tych kuć czasami i bolących sutków nic mi nie jest. Az mnie to martwi dlaczego nie mam nudności i wymiotów😅 może jeszcze za szybko.
 
U mnie już były wymioty, nudności, zmęczenie i cały czas się czuje jak nie ja jeśli chodzi o energię. Totalnie inna ciąża niż poprzednia. Jeść mi się nie chce, spać w nocy nie mogę.
 
Ja tez jakoś nie mogę się ogarnąć, wcześniej było okej, a ten 9 tydzień już po prostu mnie złamał... Nie mam na nic siły, zapachy to masakra, piersi aż mnie parzą, ssie mnie co chwila na żarcie, pije jak smok i latam siku. Kurde, a taki był ze mnie bezobjawowy zawodnik do tej pory.
 
U mnie już były wymioty, nudności, zmęczenie i cały czas się czuje jak nie ja jeśli chodzi o energię. Totalnie inna ciąża niż poprzednia. Jeść mi się nie chce, spać w nocy nie mogę.
Uuu... Oby szybko minelo to złe samopoczucie. Ja coś w nocy spać tez nie mogę, albo inaczej budze się i juz zasnąć nie mogę....
 
reklama
Ja tak samo. USG też 27.07 a z miesiączki 1.08 :) ale udało nam.sie w pierwszym cyklu starań po odstawieniu tabletek więc ciężko wyczuć kiedy była owulacja, a staraliśmy się bardzo intensywnie [emoji16][emoji16][emoji16]
I ja też koniec lipca. Wg on 31/7 wg ostatniego USG 27/7 aplikacja mówi 10+2
 
Do góry