reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Dziewczyny lekarz kazał mi wziąć Duphaston do końca, czyli jeszcze dwa dni. Myslicie, ze jest sens?
Powiedzialam dziś w pracy przełożonej o mojej sytuacji bo mogę trafić do szpitala w przyszłym tygodniu. Łatwo nie było i łezka się zakrecila.
 
Dziewczyny lekarz kazał mi wziąć Duphaston do końca, czyli jeszcze dwa dni. Myslicie, ze jest sens?
Powiedzialam dziś w pracy przełożonej o mojej sytuacji bo mogę trafić do szpitala w przyszłym tygodniu. Łatwo nie było i łezka się zakrecila.
Ja bym na twoim miejscu wzięła, dobrze pamiętam że masz w on jeszcze kontrolę ?
 
U mnie czegoś takiego nie było, że skierowanie..
Teoretycznie do fizjologicznego porodu nie jest potrzebne, ale lekarze wystawiają bo nigdy do końca nie wiadomo jaki będzie poród. Przynajmniej nie spotkalam się z czymś takim żeby ktoras ze znajomych takiego skierowania nie dostała
 
W tym temacie nie mogę narzekać, cera bez żadnych niedoskonałości obecnie. Tylko mam wrażenie, że włoski na ciele mi szybciej rosną :/
 
Tak, cera mi się pogorszyła. Dermatolog pozwoliła smarować pasta/maścią cynkową. Pytałam również o ten nieszczęsny olejek z drzewa herbacianego na temat którego zdania są podzielone ale nie widziała zastrzeżeń o ile jest on rozcienczony z kremem - można smarować.
Z włoskami też to zauważyłam, szybciej rosną. A i paznokcie też!
 
reklama
U mnie na razie spokój ale pamiętam że w poprzedniej ciazy od drugiego trymestru zaczęły się problemy skórne... spokojnie możecie stosować np żel albo tonik z kwasem laktobionowym. Mi dermatolog wtedy pozwoliła stosować skinoren, ale to chyba na późniejszym etapie ciazy.
 
Do góry