reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dziewczyny te mdłości tak mi dają popalić, nie mam na nic siły bo ledwo co mogę zjeść normalnie. Powiedzcie mi jak ten imbir się pije, imbir zetrzeć na tarce i zalać wrzątkiem? Czy to jest bardzo złe w smaku? Nie mam już wyboru, muszę chyba spróbować tej metody 😟
Ja imbir dodaje do herbaty lub właśnie cieplej wody , w sumie mąż mi robi. Ściera trochę na tarce , ale dla niwelowania smaku daje też cytrynę
 
reklama
Dobry dzień [emoji6] ...

Kurczę, nie wiem jak odpowiadać na kilka postów z cytowaniem ich w jednej odpowiedzi [emoji848] na telefonie to sie chyba nie da ...

Duphaston - przepisują zapobiegawczo,branie go nie zaszkozi a moze bardzo pomóc. To progesteron,który nie jest wykrywalny we krwii .

Sex - nie mam ochoty,libido na minusie [emoji849] ale generalnie mam zakaz póki co od lekarza więc nie zwracam sobie tym głowy [emoji6]

Gratuluje wszystkich wizyty, pięknych pęcherzyków,zarodków i serduszek [emoji6] .

Jest mi przykro,ze nie każda z Was przyniosła pozytywne wieści z wizyt ,ale nie traccie nadziei - ona zawsze umiera ostatnia, nie takie cuda się działy na tym forum ;).

Jezeli chodzi o prenatalne to poczytałam i zorientowałam się, że u mnie w klinice robią i tam pewnie się udam - porozmawiam o tym z lekarzem na wizycie 4.01

Wczoraj odwalilam numer,ale juz sama zwątplilam , a że biore leki na rorzedzenie krwii to strach mnie oblecial ...przy aplikacji dowcipnej tabsa musialam dotkac szyjki albo dziabnać cos pazurem i zaplalamilam na różowo potem beż wiec jakby dla swojego spokoju pojechałam na ip ..
Oczywiście nic się nie dzieje, wszystko super , spanikowalam i tyle - musze uważać [emoji87] ... w każdym razie jest piękne ciałko żółte,jest zarodek i czynność serduszka ;) ciąża żywa i rozwija się pięknie [emoji173] wg usg zarodek jest wielkości 5t5d [emoji2956] ulga - mega ulga ...

Korzystając okazji chciałabym , życzyć Wam Mamuśki Szymańskiej imprezy sylwestrowej hehe , a na poważnie to wszystkiego dobrego w Nowym Roku !
Spełnia marzeń i realizacji planów - niech będzie jeszcze lepszy od minionego .[emoji898]

Ide doczytać co jeszcze pisalyscie bo mam zaćmienie umysłu i nie pamiętam [emoji87]
 
Ja imbir dodaje do herbaty lub właśnie cieplej wody , w sumie mąż mi robi. Ściera trochę na tarce , ale dla niwelowania smaku daje też cytrynę
Mój mąż też dodaje mi imbir do herbaty z cytryną, ale nie ściera na tarce, tylko obiera ze skórki i cały kawałeczek wrzuca. Odpukać na razie daje to radę.
Zapomniałam dopisać, że oczywiście też mi założył lekarz wczoraj kartę ciąży. Wyniki krwi, moczu, TSH itd. mam super i powiedział, że nie ma konieczności badać kolejny raz. Jedyne co to mam na granicy glukozę, ale nie kazał się tym martwić tylko powtórzyć za miesiąc.
 
Cześć dziewczyny widze ze mana_lena spac nie możesz o tej godzinie na forum 😉 . Ja też z resztą spac nie mogłam napiliam się wczoraj trochę pepsi bo jakoś ona mi ulgę przynosi i zasnąć nie mogłam kręciłam się do 3 nad ranem obudziłam się o 8 i dalej spac nie mogę mąż robi śniadanko wiec czekam 😁.
Ja również życzę wszystkiego dobrego w nowym rok oby byl lepszy od poprzedniego
 
Ja też trochę wpadłam w panikę jak to czytałam, a siedziałam wtedy i czekałam już przed gabinetem, więc jak wyszłam już po to cała panika zniknęła...i tak zostanie pewnie aż do kolejnej wizyty 😃
P. S apropo poprzedniego tematu, to nam kazał się wstrzymać ze współżyciem, co zresztą sami stosowaliśmy, pomimo że nie miałam żadnych plamień, złej przeszłości ani nic, a to pierwsza ciąża.
P. S2 A czy któraś z was dostała Duphaston pomimo braku plamień i jakichkolwiek objawów? 🤨
Ja dostałam Duphaston pomimo braku plamien
 
Dzwoniłam do mojej lekarki , możliwe jest jeszcze że pobralam źle próbkę i ją zanieczysciłam. Jutro powtórzę badanie i zrobię posiew 😢kurczę tak o siebie dbam w tym 1 trymestrze,praktycznie leżę i pachnę żeby wszystko było ok. A tu jak na złość 😭
Ja w poprzedniej ciąży miałam też bakterie i mi lekarz przepisał tylko bardzo duże dawki witC i na kolejnej wizycie miałam już wyniki ok
 
Hej, ja dzisiaj wstałam i w łazience zonk, zaczęłam lekko plamić na brązowo... Udało mi się dzisiaj zapisać do ginekologa, co prawda nie mojego ale dobre i to żeby ktoś skontrolował co się dzieje. Nie wiem czy to przez to że wczoraj dość dużo narobiłam się w kuchni i wieczorem mnie brzuch zaczął lekko pobolewać ale przez noc przeszło... Tylko te plamienia dzisiaj... Mam nadzieję że to nic złego... 3 razy już przechodziłam przez poronienie tak więc nie mam dobrego przeczucia... Chociaż malutka nadzieja jest...
 
reklama
Teraz tak jeszcze spojrzałam w kalendarz i dzisiaj powinnam dostać kolejną miesiączkę gdybym nie była w ciazy... Może przez to te plamienia...
 
Do góry