reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Ja mam tak samo. Ból i wymioty. Ja biorę paracetamol w płynie dla dzieci paracetamol hasco. Ponieważ tabletki wymiotuję. Mokra ściera na głowę i klapki na oczy. Odpoczywać. Pije szejki żeby cokolwiek jeść. Lekarz mówił, że podobno w 2, 3 trymestrze będzie można coś kombinować więcej. Mam nadzieje. 🙂
a jaka dawkę paracetamolu przez cały dzień przyjmujesz? Nie chciałabym przedawkować albo zaszkodzić
 
a jaka dawkę paracetamolu przez cały dzień przyjmujesz? Nie chciałabym przedawkować albo zaszkodzić
Lekarz mi mówił, że maks 1 g paracetamolu. Do tej pory udawalo mi się przeżyć nie dochodząc do maksa. Staram się brać jak najmniej.

Zaś inny mówił że maks 4 tabletki. Przy następnej wizycie skonsultuj się z lekarzem jak on widzi dawkowanie dla Ciebie.
 
Moj ginekolog też mówił o maksymalnie 4 tabletkach na dobę ( 1 tabletka 500 mg paracetamolu).
Specjalnie pytałam gdyby naprawdę coś bardzo dokuczało, czy to bol czy gorączka.
 
Ja już po wizycie. 5+5 pęcherzyk jest ale jeszcze bez zarodka. Następna wizyta 11.01 wtedfy już pewnie będzie serduszko.
Ciekawośćnie do tego czasu zje...
a masz już pęcherzyk żółtkowy? mi dzisiaj wyszło podobnie, sam pechęrzyk ciążowy 10mm, bez żółtkowego czy zarodka i czekam na wizytę 5.01. Trochę się stresuję
 
a masz już pęcherzyk żółtkowy? mi dzisiaj wyszło podobnie, sam pechęrzyk ciążowy 10mm, bez żółtkowego czy zarodka i czekam na wizytę 5.01. Trochę się stresuję
Będzie dobrze.. Owu byla pozniej, zagnieżdżenie, więc jeszcze kropek się nie pojawił. Ja tydzień temu miałam pęcherzyk 0.98 cm z zarysem ciałka żółtego..
Myśl pozytywnie. Na kolejnej wizycie będzie już piękne serduszko..
 
reklama
Do góry