reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Dziewczyny :) wracam z mojej wizyty i z OM wychodzi 5w6d a pęcherzyk wychodzi ze 5w3d... ale bije serduszko wiec lekarz mówi ze jest ok! 3 dni do tylu może być. Termin skorygowany mam na 24 sierpnia ale będzie cesarka wiec jakoś 16? :) trzymam kciuki za wasze fasolki.

Cudowne wiesci z samego rana [emoji178]
 
reklama
Hej, ja dziś w połowie śniadania polecialam do łazienki, robi się coraz ciekawiej :D najgorzej ze jestem sama z córką, która poleciala za mną i mówiła, ze się boi, eehh. Princess_88 czemu cc? U mnie raczej tez, tzn lekarka powiedziała, ze jakbym bardzo chciała to mogę próbować sn ale po traumie jaką przeszlam chyba nie chcę próbowac :(
 
Ja polecam skonsultować suplementację z lekarzem, zrobić badanie krwi, biorę tylko kwas foliowy i witaminę D, bo wyszedł mi niedobór, reszta wyników w normie stąd nie ma potrzeby suplementacji.
 
reklama
Do góry