reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Będzie dobrze.. Owu byla pozniej, zagnieżdżenie, więc jeszcze kropek się nie pojawił. Ja tydzień temu miałam pęcherzyk 0.98 cm z zarysem ciałka żółtego..
Myśl pozytywnie. Na kolejnej wizycie będzie już piękne serduszko..
Wlasnie dostalam wyniki bety, dzisiaj 7066, w zeszły poniedziałek 955, przyrost 76%, ale powyżej 1000 podobno jest dużo niższy i to się mieści w normie. Szukam informacji i wychodzi na to, ze jestem na granicy, przy tej becie i w tym tygodniu na dniach mógłby się pojawić pęcherzyk żółtkowy i zarodek, wiec nie ma opcji teraz coś ocenić, pozostaje mi czekać [emoji85]
 
Wlasnie dostalam wyniki bety, dzisiaj 7066, w zeszły poniedziałek 955, przyrost 76%, ale powyżej 1000 podobno jest dużo niższy i to się mieści w normie. Szukam informacji i wychodzi na to, ze jestem na granicy, przy tej becie i w tym tygodniu na dniach mógłby się pojawić pęcherzyk żółtkowy i zarodek, wiec nie ma opcji teraz coś ocenić, pozostaje mi czekać [emoji85]
No to spokojnie. Bo zarodek może się pojawić z dnia na dzień.. Powyżej 10 tys jest serduszko, także poczekaj spokojnie.. Więcej bety nie rób, bo teraz już będzie inaczej przyrastac... Ja nie wiem jaka betę miałam w dniu badania, bo zrobiłam 2 dni później i byla 4388. W środę mam wizytę, także zobaczymy co się u mnie pojawi.. Będzie to tydzień od badania bety, więc już powinna być powyżej 10 tys więc powinno być serduszko ..
Będzie dobrze. Myśl pozytywnie..
 
Cieszymy się bardzo, że już się nie musisz martwić i wszystko jest w porządku [emoji3590]
Dziewczyny :) wracam z mojej wizyty i z OM wychodzi 5w6d a pęcherzyk wychodzi ze 5w3d... ale bije serduszko wiec lekarz mówi ze jest ok! 3 dni do tylu może być. Termin skorygowany mam na 24 sierpnia ale będzie cesarka wiec jakoś 16? :) trzymam kciuki za wasze fasolki.
 
Dziewczyny :) wracam z mojej wizyty i z OM wychodzi 5w6d a pęcherzyk wychodzi ze 5w3d... ale bije serduszko wiec lekarz mówi ze jest ok! 3 dni do tylu może być. Termin skorygowany mam na 24 sierpnia ale będzie cesarka wiec jakoś 16? :) trzymam kciuki za wasze fasolki.
O jakie dobre wiadomości z samego rana😆 Teraz tylko cierpliwie czekać na nastepną wizytę.
A mam pytanie skąd ta decyzja o cesarce już na tym etapie?
 
reklama
Dziewczyny :) wracam z mojej wizyty i z OM wychodzi 5w6d a pęcherzyk wychodzi ze 5w3d... ale bije serduszko wiec lekarz mówi ze jest ok! 3 dni do tylu może być. Termin skorygowany mam na 24 sierpnia ale będzie cesarka wiec jakoś 16? :) trzymam kciuki za wasze fasolki.

Super wieści. Teraz rośnijcie zdrowo i spokojnie 🙂
 
Do góry