reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Hej. Mam nadzieję, że wszystkie miałyście wspaniałe święta:) ja się na te kilka dni wyłączyłem, ale już nadrobilam wszystkie wpisy. My powiedzieliśmy rodzicom i siostrom w święta. W moim rodzinnym domu ogromna radość... u partnera problem, bo przecież związek niezalegalizowany. Spodziewaliśmy się takiej reakcji, bo tesciowie sa bardzo religijni, ale mimo wszystko jest mi przykro, że nie potrafią się ucieszyć z takiej nowiny. Jesteśmy tu do jutra i już wiem, że będę spięta przez cały ten czas :(
Przykro mi, nigdy nie zrozumiem takich ludzi... W mojej okolicy też niestety panują takie poglądy i ludzie jak dowiadują się że ciąża to biorą szybko ślub, a potem większość kończy się rozwodem... Wiem, że łatwo mówić, ale staraj się nie przejmować tym, na poprawę humoru myśl sobie o pięknej reakcji rodziny z twojej strony :)
 
reklama
Hej. Mam nadzieję, że wszystkie miałyście wspaniałe święta:) ja się na te kilka dni wyłączyłem, ale już nadrobilam wszystkie wpisy. My powiedzieliśmy rodzicom i siostrom w święta. W moim rodzinnym domu ogromna radość... u partnera problem, bo przecież związek niezalegalizowany. Spodziewaliśmy się takiej reakcji, bo tesciowie sa bardzo religijni, ale mimo wszystko jest mi przykro, że nie potrafią się ucieszyć z takiej nowiny. Jesteśmy tu do jutra i już wiem, że będę spięta przez cały ten czas :(
Za jakiś czas się z tym pogodzą i zaakceptują :) A jak się już urodzi to Maleństwo zaczaruje wszystkich i zmienią zdanie, przecież najważniejsze, abyście byli razem i razem wychowali Dziecko, a na wszystko przyjdzie czas ;)
 
Hej Kochane😆 ja się dopiero obudziłam 20 mninut temu. Też tak długo śpię. Nie wiem za to, jak jutro wstanę do pracy o 5.30. Muszę dzisiaj wcześniej się polozyć.
My jeszcze nie powiedzieliśmy nikomu o dobrej nowinie. Jeszcze czekamy, może po nastepnej wizycie.😊
 
Dobry..
Wstawanie o 4 poszlo w zapomnienie- śpię dłużej ;) .

Jestem tak najedzona ,ze az mi ciężko [emoji849] chyba puszcze pawiora [emoji1787][emoji87]
Koniec z obrzarstwem ... [emoji849]

My nie powiedzielismy nikomu - to jeszcze nie czas ...
 
Dzien dobry! :)
Ja wczoraj wieczorem slabo się czułam, ale dzisiaj jest już okej. W ogóle chyba będę zmagać się w tej ciazy z cukrzycą ciążowa :/ cukier na czczo dzisiaj 98, zobaczymy jak będzie jutro a 30 idę na badania i krzywa. Czy ktoras tez u siebie przewiduje? Ja odstawiłam metformine z polecenia endokrynologa, natomiast ginekolog twierdzi ze powinnam brać do końca 1 trymestru, w poprzedniej ciazy inna ginekolog tez mowila żeby odstawić. Nie brałam jej ze względu na problemy typowo cukrowe tylko ze względu na podejrzenie pcos, no i bądź tu mądry [emoji849]
 
My wczoraj w końcu powiedzieliśmy mojej mamie, było spokojniej niż się spodziewałam, trochę radości, ale tak to ok, jakby to była najoczywistsza rzecz na świecie [emoji1787] ale my w domu nigdy nie bylysmy takie emocjonalne i wiem, ze raczej tez nie będzie dużej histerii nad bobasem [emoji85] ale na Sylwestra jedziemy do rodziny męża, zobaczymy jak oni zareagują [emoji5]
 
reklama
Hej. Ja dopiero niebawem wstałam. W dzien dwie drzemki, a wieczorem kłopot ze spaniem.. Ja od świat odpoczywam już, do pracy nie wracam..
Dziś coś mocniej mnie podbrzusze pobolewa, jak by 🐵 miała się pojawić.. Będę dziś dużo lezec..
Moi rodzice wiedzą, mojego w dzień babci i dziadka się dowiedzą jak wszystko będzie dobrze..
 
Do góry