reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Hej. Mam nadzieję, że wszystkie miałyście wspaniałe święta:) ja się na te kilka dni wyłączyłem, ale już nadrobilam wszystkie wpisy. My powiedzieliśmy rodzicom i siostrom w święta. W moim rodzinnym domu ogromna radość... u partnera problem, bo przecież związek niezalegalizowany. Spodziewaliśmy się takiej reakcji, bo tesciowie sa bardzo religijni, ale mimo wszystko jest mi przykro, że nie potrafią się ucieszyć z takiej nowiny. Jesteśmy tu do jutra i już wiem, że będę spięta przez cały ten czas :(
u rodziców mojego męża tez będzie gadane, bo ślub cywilny a nie kościelny wiec już się na to przygotowuje :/ przeżyli ten ślub cywilny bo myśleli ze dla kredytu go wzięliśmy a my po prostu nie czuliśmy potrzeby kościelnego
 
Dzien dobry! :)
Ja wczoraj wieczorem slabo się czułam, ale dzisiaj jest już okej. W ogóle chyba będę zmagać się w tej ciazy z cukrzycą ciążowa :/ cukier na czczo dzisiaj 98, zobaczymy jak będzie jutro a 30 idę na badania i krzywa. Czy ktoras tez u siebie przewiduje? Ja odstawiłam metformine z polecenia endokrynologa, natomiast ginekolog twierdzi ze powinnam brać do końca 1 trymestru, w poprzedniej ciazy inna ginekolog tez mowila żeby odstawić. Nie brałam jej ze względu na problemy typowo cukrowe tylko ze względu na podejrzenie pcos, no i bądź tu mądry [emoji849]
Ja też najpewniej będę się zmagać z cukrzycą ciążową. Robiłam wcześniej badania i moja ginekolog powiedziała, że przy moich wynikach możemy się tego spodziewać. Jestem umówiona na wizytę u diabetologa i zobaczymy co dalej będziemy robić w tym temacie, albo obserwacja albo już coś konkretnego:)
 
Ja miałam dwie wizyty i na obu byłam tak przejęta, że wyszło mi spore ciśnienie, a jak mierzę sama w domu, to mam w normie. Staram się być spokojna w gabinecie, ale kiepsko mi wychodzi :/
 
reklama
Do góry