reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Laski, jecie sledzie? W sensie, można w ciąży? W poprzedniej nie jadlam bo bardziej ciagnelo mnie w stronę mięsa, mama zrobila jednak sałatkę i jak nie zjem to oszaleje chyba [emoji85]
Chyba można 😁😁ja bynajmniej jem i to bardzo 🤣w pierwszej ciąży objadałam się jogurtami w drugiej truskawki i czereśnie kilogramami ..co łączyło obie to to że nie ruszałam mięsa bo mnie odrzucało, ale przed ciążą jadłam. A teraz śledzie 🤔
 
Nie robiłam bety ...stres przez to mam 🙄przy ostatnim poronieniu biegałam na betę teraz przystopowałam ..co nie znaczy że jeszcze nie pójdę 😂u mnie z silną wolą słabiuteńko
Rozumiem.. ja też właśnie nie chce szaleć z tą betą, bo to dodatkowy stres, ale powtórzę jutro i pójdę na tą wizytę i miejmy nadzieję, że u mnie też będzie coś widać.. 🙂
 
Ja mam hashi, ale tarczyca 1.12. Jednak nie ciesze się za bardzo bo w poprzedniej ciazy tak skakało ze skończyłam na dawce 175 [emoji849]


Właśnie milam pytać jak u Ciebie było tsh w ciąży, bo ja wprawdzie tez mam hashi, ale dopiero po ciąży u mnie wyszło. Wiec teraz pierwsza ciąża z hashimoto - właśnie to jest najgorsze z hashi- ze nawet bez ciąży tsh lata w górę i potem w dół, a później znowu szybko w górę. A co to dopiero w ciąży ;p A poza ciąża jaka miałaś dawkę?

I tak tak ja tez 93 :) jak wszystko będzie dobrze to będzie to moje 3 dziecko 😅🤭 ale zawsze mi się marzyła trójka przed 30-stką, żeby dzieci miały się z kim bawić i nie było takiej dużej różnicy wieku. Teraz tyko czekam na usg i mam nadzieje, ze będzie ok
 
Laski, jecie sledzie? W sensie, można w ciąży? W poprzedniej nie jadlam bo bardziej ciagnelo mnie w stronę mięsa, mama zrobila jednak sałatkę i jak nie zjem to oszaleje chyba [emoji85]
Ja wszystkie ryby jem, ale nie surowe. Możesz z mięsa jeść wszystko, tyko musi być poddane obróbce termicznej. Ja w poprzedniej ciąży jak jeszcze nie wiedziałam ze w niej jestem, pokusiłam się u babci na zjedzenie metki cebulowej i niestety cała ciąże miałam toksoplazmozę :/ strach był, ze poronie, później ze coś będzie nie tak... i cała ciąże musiałam brać antybiotyki- 3 x dziennie w naprawdę sporej dawcę :/ lekarz myśli ze to pewnie w dużej mierze przyczyniło się do hashimoto u mnie bo 8 miesięcy brać antybiotyki to dramat dla organizmu :/
 
Ufff, już po wizycie. Wszystko jest ok, ciąża się rozwija, dzidzius ma już 1,5cm :) nadgonil nawet dwa dni rozbieżności między usg a om. Przyczyny plamienia nie ustaliła, zwiększyła dawkę duphastonu. Być może to jakieś wahania hormonow w terminie miesiączki (akurat wczoraj 56dzien więc to byłby idealnie drugi okres, którego nie ma). Kamień z serca 🥰
U mnie plamienia dwa delikatne zwiastowały krwiaka. Pierwsze zaraz po usg a drugie 3 dni później. Od ponad tygodnia maksymalnie sie oszczędzam i jak narazie bez plamień.
 
reklama
Hej, hej 😀 ja też biorę 2x dxuphaston, bo wcześniej i było puste jajo płodowe i poronienie. Ale teraz jestem dobrej myśli. Zobaczymy co powie jutro lekarz, bo tsh mialam zazwyczaj w ok olicy 2,5.
A jak u Was tarczyca?
ja choruje na Gravesa Basedowa i nadczynność tarczycy. Cała ciąże muszę być pod opieka endokrynologa.

Trzymam kciuki jutro za wszystkie wizytujące ✊✊
 
Do góry