reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
U nas na szczęście tak nie będzie, ale ja niestety jestem taką osobą, która przejmuje się za bardzo i czasami wymyślam i mimo, że rodzice nic złego nam nie powiedzą mi będzie to śmierdziało w głowie.. Ale damy radę [emoji4]

Też jestem w pierwszej ciąży i wszystko jest takie nieznane, nieznajome, ciężko jest nie czytać internetu i się powstrzymać, a nic dobrego to nie przynosi..
Tylko nie daj sobie wkręcić, że to coś złego z tym przekładaniem, nie wiem jakie masz relacje z teściową itp ale znam przypadek że teściową doprowadziła do wykończenia synową bo też przekładali kilka razy datę ślubu i jej nagadała że to pechowo, niedobrze,nie będzie im się układać... Ogólnie masakra ale to zła kobieta była... Odcięli się od niej raz na zawsze i żyją sobie jak paczki w maśle ;)
Także najważniejsze jest zdrowie Twoje i maluszka, też na pewno bym przekładała i nie widzę w tym nic złego ;)
 
U nas na szczęście tak nie będzie, ale ja niestety jestem taką osobą, która przejmuje się za bardzo i czasami wymyślam i mimo, że rodzice nic złego nam nie powiedzą mi będzie to śmierdziało w głowie.. Ale damy radę [emoji4]

Też jestem w pierwszej ciąży i wszystko jest takie nieznane, nieznajome, ciężko jest nie czytać internetu i się powstrzymać, a nic dobrego to nie przynosi..
Ja teraz planuje po prostu kupić sobie tę książkę o której już wcześniej ktoś pisał " w oczekiwaniu na dziecko" poczytać i czerpać tylko ze sprawdzonych źródeł;) a na pewno nie będę już czytać norm dla wyników 😂 staram się zmienić myślenie na same pozytywne, jesteśmy w ciąży idą Święta, kolejne za rok już w powiększonym gronie, no bajka 🥰
 
Dokładnie, idealny, wymarzony prezent na święta [emoji3059][emoji3059]
Ja teraz planuje po prostu kupić sobie tę książkę o której już wcześniej ktoś pisał " w oczekiwaniu na dziecko" poczytać i czerpać tylko ze sprawdzonych źródeł;) a na pewno nie będę już czytać norm dla wyników [emoji23] staram się zmienić myślenie na same pozytywne, jesteśmy w ciąży idą Święta, kolejne za rok już w powiększonym gronie, no bajka [emoji3059]
 
Ja wg OM mam 6-7tc, ale przez opóźniona owulacje pewnie coś koło 5tc, dowiem się dopiero 5 stycznia na wizycie, ale prawie nie mam objawów. Czasem kluje mnie podbrzusze, trochę bardziej senna jestem i ciągle jestem spragniona, ale żadnych mdlosci, żadnego bólu piersi.
Mnie od wczoraj jajnik mocno ćmi, nie jest to kujący ból ani regularny. Zdarza się kilka razy w ciągu dnia. U mnie to 5t0d, nie masz się czym przejmować takie uczucie w podbrzuszu jest dosyć częste [emoji6] Ja mam za to pytanie do pozostałych przyszłych mam [emoji1]Czy są tu osoby, które nie mają mdłości ? Ja prócz chwilowych bólów jajników i nabrzmiałych piersi nie odczuwam nic... tak się trochę martwię bo większość z Was ma konkretne objawy [emoji53]
 
Ja też w końcu chcę nieśmiało się przywitać 🖐️🙂 Bo już parę dni nadrabiam wszystkie wpisy ☺️
W poniedziałek w 12dpo pierwsze słabiutkie ⏸️, które stopniwo ciemniały, w czw i sb beta (161 i 483) wzrost o 180% 🤩
Mam 30 lat, to moja pierwsza ciąża, przewidywany termin na 25.08 🥰 a pierwsza wizyta 30.12 której już strasznie nie mogę się doczekać...
 
reklama
Ja też w końcu chcę nieśmiało się przywitać 🖐️🙂 Bo już parę dni nadrabiam wszystkie wpisy ☺️
W poniedziałek w 12dpo pierwsze słabiutkie ⏸️, które stopniwo ciemniały, w czw i sb beta (161 i 483) wzrost o 180% 🤩
Mam 30 lat, to moja pierwsza ciąża, przewidywany termin na 25.08 🥰 a pierwsza wizyta 30.12 której już strasznie nie mogę się doczekać...
Witamy na forum 💗💗💗
 
Do góry