reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Mnie od wczoraj jajnik mocno ćmi, nie jest to kujący ból ani regularny. Zdarza się kilka razy w ciągu dnia. U mnie to 5t0d, nie masz się czym przejmować takie uczucie w podbrzuszu jest dosyć częste 😉 Ja mam za to pytanie do pozostałych przyszłych mam 😄Czy są tu osoby, które nie mają mdłości ? Ja prócz chwilowych bólów jajników i nabrzmiałych piersi nie odczuwam nic... tak się trochę martwię bo większość z Was ma konkretne objawy 😕
W piątym wygodniu nie miałam mdłości. Natomiast jak wybił 6 tydzień. Wymioty 2 razy dziennie, a najgorszym zapachem dla mnie świeży ogórek. Teraz uspokoiło się w miarę.
 
reklama
Hej. Ja przeczuwam że i mnie ciąża stanęła.. Już raz to przeżyłam i teraz jest podobnie..
Przestaly mnie boleć piersi, zrobiły się inne, i pobolewa mnie podbrzusze jak by miała przyjść [emoji204].. Wtedy było podobnie.
Jutro chyba pójdę betę sprawdzić żeby wiedzieć czy się szykować na najgorsze czy nie..
Lisa_, jeśli masz jakieś wątpliwości to dzwoń o jakąkolwiek pilna wizytę u ginekologa albo jedz na IP. Uspokoisz się.

I nie przejmuj się, bo wszystko jest w głowie! Mnie też czasem piersi bolą mniej czasem więcej. Spokojnie [emoji8]
 
Mam wizytę jutro o 11,20 w innym mieście.. Ale z rana zrobię może jeszcze betę dla pewności. Wynik byłby i tak o 17, ale może było by wiadome czy przyrasta...
 
reklama
W piątym wygodniu nie miałam mdłości. Natomiast jak wybił 6 tydzień. Wymioty 2 razy dziennie, a najgorszym zapachem dla mnie świeży ogórek. Teraz uspokoiło się w miarę.
Ja i bez ciąży nie przepadałam za zapachem świeżego ogórka, dziękuje bardzo za informacje 😄 w środę mam pierwsza wizytę u ginekologa, mam nadzieje, ze będzie wszystko ok ☺️
 
Do góry