reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

reklama
Cześć [emoji16]
To i ja tutaj przystane.
Ostatnia miesiączka 24 paź. Dziś poranny test pozytywny.
Test powtórzę w poniedziałek a dalej pójdę na betę.
Póki co: czuje sie jak na miesiączkę albo na przeziębienie [emoji2]
Hej, czujemy się chyba podobnie:d chociaż u mnie powoli dochodzą jakieś dolegliwość jelitowe i odrzuca mnie od jedzenia
 
Z tym jedzeniem to jestem mądrzejsza o poprzednia ciążę. Żeby się AZ TYLE NIE SPASC[emoji28]ale czy się uda??
ale też wieczorami uważać. Mi leciał cukier strasznie i w tej od razu dr każe mi mierzyć czy jest ok.
U mnie to samo!![emoji85][emoji85] ja dwa razy się zastanawiam zanim coś zjem, dobrze ze kolo tej 17 apetyt znika całkowicie. No ale to dopiero początek, pilnować się trzeba będzie później
 
Hmm trudno jednoznacznie powiedzieć ponieważ od kilku lat przed miesiączka mam plamienia i nawet ginekolog nie bardzo wie jak to liczyć :rofl2: Ale gdzieś między 29 październik a 1 listopad ;) natomiast dni płodne 13-14 listopada na podstawie testu 8-)
 
reklama
Do góry