reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja również, chodź w pracy pewnie będę musiała wcześniej dać znać ale to po wizycie u gin :) Narazie miejmy nadzieję że wszystko będzie ok ;)
 
reklama
Możliwe że jeszcze nie będzie widać ale się tym nie przejmuj. Mnie przy pierwszej ciąży lekarz tak nastraszył że szkoda gadać... Ale miejmy nadzieję że będzie już widoczne ;) ja też idę 2. 12
 
Wy juz wszystkie poumawialyscie chyba wizyty a ja dalej czekam i się zastanawiam kiedy będzie odpowiedni moment [emoji85][emoji23]
 
Wy juz wszystkie poumawialyscie chyba wizyty a ja dalej czekam i się zastanawiam kiedy będzie odpowiedni moment [emoji85][emoji23]
Ja też jeszcze nie umówiłam 😂 dziś zrobiłam test w poniedziałek powtórzę i umowie się na betę. Jak bylam u swojego ginekologa na wizycie 'przygotowujacej' to wytłumaczył że nie ma co się spieszyć, jak powiedzial: 'jest się w ciąży to się jest, test pozytywny to pozytywny' 🤣 i spokojnie przyjść po około 2 do 3 tygodni od spozniajacego się okresu i pozytywnego testu. Wtedy nawet na USG będzie już 'cos' widać i będzie można potwierdzić 😄
 
reklama
Ja też jeszcze nie umówiłam [emoji23] dziś zrobiłam test w poniedziałek powtórzę i umowie się na betę. Jak bylam u swojego ginekologa na wizycie 'przygotowujacej' to wytłumaczył że nie ma co się spieszyć, jak powiedzial: 'jest się w ciąży to się jest, test pozytywny to pozytywny' [emoji1787] i spokojnie przyjść po około 2 do 3 tygodni od spozniajacego się okresu i pozytywnego testu. Wtedy nawet na USG będzie już 'cos' widać i będzie można potwierdzić [emoji1]
Moja ginekolog tez mi wlasnie powiedziała żeby jakoś w 6 tygodniu się umówić;d mam takie emocje ogolnie jak przy pierwszej ciazy, chociaż niby miało być spokojniej [emoji23]
 
Do góry