reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2021

Ja odpukać naprawdę czuję się dobrze. Nawet mam ochotę na seks chyba większą niż przed ciążą.
Mam nadzieję, że po wizycie też wszystko będzie dobrze.
 
reklama
Hej! Wreszcie zauważyłam wątek sierpniowy, tak cały czas podczytywałam lipcowy :)
To mam 28 lat, staraliśmy się z narzeczonym od kilku cykli i dokładnie tydzień temu zrobiłam pierwszy test - pozytywny, w niedzielę kolejny i w środę kolejny. Wszystkie z coraz mocniejszą kreską. PIerwszy test był dosyć szybko bo 13 dpo a tak naprawdę w tą środę dopiero powinnam dostać miesiączkę więc już tak mi się dłużyyy bo chciałam już to potwierdzić u lekarza że wszystkko w porządku i zobaczyć na własne oczy a tu dopiero 4+5 :)
Wczoraj miałam teleporadę z gin i wystawiła mi skierowanie na USG - idę 11 grudnia, to będzie 7-my tydzień (6+5) więc mam nadzieję że wszystko będzie już widać :)
Jeśli chodzi o samopoczucie to czuję czasem dziwne uczucie w brzuchu i w sumie czułam je już zanim zrobiłam pierwszy test i jestem bardzo senna. Totalnie się przestawiłam, zasypiam teraz około 21 i wstaję około 6. Nigdy nie byłam takim rannym ptaszkiem heh :)
Aa co do terminu z aplikacji PregLife wychodzi mi 1.08 :)
 
Hej! Wreszcie zauważyłam wątek sierpniowy, tak cały czas podczytywałam lipcowy :)
To mam 28 lat, staraliśmy się z narzeczonym od kilku cykli i dokładnie tydzień temu zrobiłam pierwszy test - pozytywny, w niedzielę kolejny i w środę kolejny. Wszystkie z coraz mocniejszą kreską. PIerwszy test był dosyć szybko bo 13 dpo a tak naprawdę w tą środę dopiero powinnam dostać miesiączkę więc już tak mi się dłużyyy bo chciałam już to potwierdzić u lekarza że wszystkko w porządku i zobaczyć na własne oczy a tu dopiero 4+5 :)
Wczoraj miałam teleporadę z gin i wystawiła mi skierowanie na USG - idę 11 grudnia, to będzie 7-my tydzień (6+5) więc mam nadzieję że wszystko będzie już widać :)
Jeśli chodzi o samopoczucie to czuję czasem dziwne uczucie w brzuchu i w sumie czułam je już zanim zrobiłam pierwszy test i jestem bardzo senna. Totalnie się przestawiłam, zasypiam teraz około 21 i wstaję około 6. Nigdy nie byłam takim rannym ptaszkiem heh :)
Aa co do terminu z aplikacji PregLife wychodzi mi 1.08 :)
Witamy :)
 
Hej! Wreszcie zauważyłam wątek sierpniowy, tak cały czas podczytywałam lipcowy :)
To mam 28 lat, staraliśmy się z narzeczonym od kilku cykli i dokładnie tydzień temu zrobiłam pierwszy test - pozytywny, w niedzielę kolejny i w środę kolejny. Wszystkie z coraz mocniejszą kreską. PIerwszy test był dosyć szybko bo 13 dpo a tak naprawdę w tą środę dopiero powinnam dostać miesiączkę więc już tak mi się dłużyyy bo chciałam już to potwierdzić u lekarza że wszystkko w porządku i zobaczyć na własne oczy a tu dopiero 4+5 :)
Wczoraj miałam teleporadę z gin i wystawiła mi skierowanie na USG - idę 11 grudnia, to będzie 7-my tydzień (6+5) więc mam nadzieję że wszystko będzie już widać :)
Jeśli chodzi o samopoczucie to czuję czasem dziwne uczucie w brzuchu i w sumie czułam je już zanim zrobiłam pierwszy test i jestem bardzo senna. Totalnie się przestawiłam, zasypiam teraz około 21 i wstaję około 6. Nigdy nie byłam takim rannym ptaszkiem heh :)
Aa co do terminu z aplikacji PregLife wychodzi mi 1.08 :)
Cześć! Też mam 28 lat. U nas udało się od razu w pierwszym cyklu. Ja pierwszy pozytywny test robiłam 21.11 - w 28dc. Według aplikacji Flo mam teraz 6+4 a termin na 2 sierpnia, ale nie ogarniam tej aplikacji :D Ty masz teraz 4+5 i pokazuje Ci 1 sierpnia :D
 
Hej! Wreszcie zauważyłam wątek sierpniowy, tak cały czas podczytywałam lipcowy :)
To mam 28 lat, staraliśmy się z narzeczonym od kilku cykli i dokładnie tydzień temu zrobiłam pierwszy test - pozytywny, w niedzielę kolejny i w środę kolejny. Wszystkie z coraz mocniejszą kreską. PIerwszy test był dosyć szybko bo 13 dpo a tak naprawdę w tą środę dopiero powinnam dostać miesiączkę więc już tak mi się dłużyyy bo chciałam już to potwierdzić u lekarza że wszystkko w porządku i zobaczyć na własne oczy a tu dopiero 4+5 :)
Wczoraj miałam teleporadę z gin i wystawiła mi skierowanie na USG - idę 11 grudnia, to będzie 7-my tydzień (6+5) więc mam nadzieję że wszystko będzie już widać :)
Jeśli chodzi o samopoczucie to czuję czasem dziwne uczucie w brzuchu i w sumie czułam je już zanim zrobiłam pierwszy test i jestem bardzo senna. Totalnie się przestawiłam, zasypiam teraz około 21 i wstaję około 6. Nigdy nie byłam takim rannym ptaszkiem heh :)
Aa co do terminu z aplikacji PregLife wychodzi mi 1.08 :)
Cześć! Super ze dołączyłaś i grono sierpniówek nam się powiększa.[emoji4] ja starałam się o pierwsze dziecko 5 lat, teraz udało się w 13 cyklu. U mnie wypada 4+3 i tez juz nie mogę doczekać się pierwszej wizyty, teraz dni mi się strasznie dluza w tym oczekiwaniu z dnia na dzień. Na razie robie bete co 48h, pierwszy przyrost prawie 300 procent drugi 100 i to troche mnie zaniepokoiło ale najważniejsze ze rosnie. Dzisiaj kupilam sobie juz witaminy i kapsułki z dha, dodatkowo biorę progesteron no i czekamy. :) trzymam za nas mocno wszystkie kciuki [emoji177]
 
Cześć dziewczyny! 🙂 Również się dołączę! Ostatnia miesiączka 29.10.2020 ! Pozytywne testy! Udało się w 4 cyklu. Wizyta u ginekologa 07.12 i już nie mogę się doczekać 🙂 z dolegliwości to straszna senność!
 
Zastanawiam się jak to jest z tym przyrostem beta hcg. Może mnie ktoś oświeci🙂 bo jak czytałam ten wątek to dziewczyny mają dużo mniejszy niż ja. Może ja jednak jestem lipcową mama 🤯😃 Sorki dziewczyny ale to dla mnie nowość. Pierwsza ciąża i trochę wariuje. 😗
Miesiączka miała być 25. 11.
1 beta hcg - 24.11 - 519.3
2 beta hcg - 26.11 - 1111.19

Kolejne zrobię przed ginekologiem 🙂
Dziękuję z góry! 🥰
 
Wklejam zdjęcie z widelkami z laboratorium gdzie badanie robiłam 🙂 wg. mnie 2/3 tydzień i to by się zgadzało 🥰
 

Załączniki

  • Screenshot_20201127_202834.jpg
    Screenshot_20201127_202834.jpg
    86,1 KB · Wyświetleń: 111
reklama
Do góry