reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny na kiedy macie terminy ze już torby pakujecie do szpitala? Ja mam na 17 sierpień wstępnie i mam w planie dopiero w połowie Lipca się pakować. Nic nie mam gotowego 😝 pokój nie tknięty, robi za składzik narazie. Ja to mam wrażenie, ze jeszcze tyle czasu zostało, ze nie jestem psychicznie gotowa i daleko mi do wicia gniazda 😬
Ooo to może nasze dzieciaki w podobnym czasie wyjdą na świat :) bo ja w tym tygodniu będę pewnie mieć planowana cesarkę 🥴 datę dopiero będę ustalać z lekarz, ale wiem, ze ten tydzień 😊 i tez jeszcze z niczym nie jestem gotowa. Nic nie wyprane, jeden wielki składzik 😬 Już nawet nie wiem co mam 🙈
Czy wy tak jak ja nie możecie się już doczekać? 🤩 to moja pierwsza ciąża wiec emocje górą! 🔥
 
No to parę dni i mam 34tc 😀
Też mam jakieś schizy najczęściej wieczorami że szybciej urodze i się cykam 😀
Też mnie wieczorami dopadają takie schizy 😆 Ale robię sobie autoterapie że wszystko jest w porząsiu i ogarnij się babo! No ale tak to jest chyba przy pierwszej ciąży że strach jest większy bo nie wiemy za bardzo jak to na prawdę będzie. Ja w przyszłym tygodniu mam spotkanie z moją prywatna położna żeby podpisać umowę to wypytam się o wszystko i to mnie pewnie trochę uspokoi :)
 
Ooo to może nasze dzieciaki w podobnym czasie wyjdą na świat :) bo ja w tym tygodniu będę pewnie mieć planowana cesarkę 🥴 datę dopiero będę ustalać z lekarz, ale wiem, ze ten tydzień 😊 i tez jeszcze z niczym nie jestem gotowa. Nic nie wyprane, jeden wielki składzik 😬 Już nawet nie wiem co mam 🙈
Czy wy tak jak ja nie możecie się już doczekać? 🤩 to moja pierwsza ciąża wiec emocje górą! 🔥
Możliwe ze ja również będę miała cesarkę se względu na przodujące łożysko i mięśniaka w okolicy ujścia szyjki. Lekarz ciagle liczy ze się jednak łożysko jeszcze podniesie, ale jak narazie od 20tc jest w tym samym miejscu.

szczerze powiem, ze owszem czekam na tego małego człowieka, ale jestem niegotowa psychicznie 🙈 niech sobie jeszcze posiedzi w brzuszku 💕
 
Ja mam stracha większego w 2 ciąży 😀 ja już w 20 tc marudziłam mężowi że nic nie mamy! 😀
Pierwsza ciaza niewiadoma A druga już wiemy więcej i w moim przypadku przynosi to większy stres/strach. 😀
Drugie pranie schnie. Jeszcze tylko jedno i ubranka gotowe do prasowania😀.
 
Ja mam stracha większego w 2 ciąży 😀 ja już w 20 tc marudziłam mężowi że nic nie mamy! 😀
Pierwsza ciaza niewiadoma A druga już wiemy więcej i w moim przypadku przynosi to większy stres/strach. 😀
Drugie pranie schnie. Jeszcze tylko jedno i ubranka gotowe do prasowania😀.
Moja trzecia ciąża, ale czuje się jak pierworódka!
Ostatnio rodziłam 12 lat temu. Nic nie pamietam, co potrzebne a i jak obsługiwać chłopca - mam dwie córki 🙈 także jest strach
 
Moja też trzecia! I też po dłuższej przerwie-7 latach. I jak już się dowiedziałam że w niej jestem, to prawie od razu wpadłam w amok 😂 Czyli po przetrawieniu zaczęłam przeszukiwać listy wyprawkowe i przypominać sobie co tak naprawdę może się przydać. I podzieliłam listę na raty. Wszystko idzie zgodnie z planem- już tylko jakieś niedobitki nam zostały.

O sobie trochę zapominam jak to zwykle bywa... Ale też już uzupełniam listę. Bo w sumie poza pidżamą i koszulą męża do porodu to nie mam co sobie spakować 🙈😂 położna mówiła żeby koniecznie skarpety zabrać: jedne cienkie i jedne ciepłe. Zimne stopy spowalniają akcję porodową. To skarpety też już można wpakować 😂 btw... Nie wiem jak się ma to do mojego życzeniowego porodu w wodzie 🤔
 
A już można porody rodzinne? Cieplejsze woda zastąpi skarpety 😃
Ja mam dla siebie piżamy, staniki do karmienia, krem na bolace cycuszki, wkładki laktacyjne i ta cała reszta higienicznych rzeczy. Muszę kupić sobie jakieś majteczki bo kiedyś mąż wszystkie te zwykle ( jak on to zwie -babcine) mi wywalil😃
 
Dziewczyny wczoraj byłam na usg trzeciego trymestru 😁 wszystko jest dobrze z moim małym urwisem 😁 jednak uparty to jest po tacie bo nie chciał się pokazać żeby zrobić mu ładne ujęcia 3D 🤷🏻‍♀️ Szkoda bo tak chciałam go zobaczyć :(
Już 1750 g wazy 😁 wszystko wskazuje na to, ze jednak ten termin z usg pierwszego trymestru czyli 20 sierpnia jest najbardziej prawdopodobny niż 27 z miesiączki... tez mam to samo co wy! Że co będzie jak nagle zacznę wcześniej rodzic ! A tu jeszcze tyle do zrobienia 🙀 przeraża mnie to !
Spotkanie z prywatna położna mam 3 lipca :p zobaczymy co powie 🤷🏻‍♀️😅
 
reklama
Do góry