reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Dzień dobry 💙
Dziś stuknęło pełne 26 tygodni ciąży. Czuje się ogromna. Nie wiem jak u Was, ale na mam już 9kg na plusie i 105cm w pasie.
jak się dziś macie?
5B380A9C-6C5E-451D-BD8C-7E8BD0F32A45.jpeg
 
No ślicznie dziewczyny! :) Ja przez pierwszy trymestr schudłam 3kg wiec dopiero niedawno nadrobiłam to co zrzuciłam + 2kg. Wiec całościowo jakby 5kg 🤔 Ale mały rośnie wiec jest Ok 💪🏻
Kończę 24 tydzień w czwartek :) swoją drogą co aplikacja ciążowa to tydzień 24 lub 25 :) zależy jak patrzeć :)
Miłego!
 

Załączniki

  • AD686C0F-23A5-4749-99F4-95FE0B18514D.jpeg
    AD686C0F-23A5-4749-99F4-95FE0B18514D.jpeg
    675,2 KB · Wyświetleń: 70
Piękne mamy z pięknymi brzuszkami! To i ja się pokażę...a co!
99 dni do terminu 😜 9 kg na plusie 🤷🏼‍♀️ w pasie 89... gdzie ja pakuję te kilogramy 😲 niby jakieś boczki są ale żeby aż na wagę złota? 😂😜😂
Polish_20200512_133256117.jpg
Pojutrze odwiedzi mnie położna. Muszę sobie zapisać "pytania do eksperta". Jak teraz przebiega poród i opieka okołoporodowa? Słyszałam, że w tej chwili z mężem mogę rodzić. Ale już odwiedzać by mnie w tej chwili nikt nie mógł. Za to jak wszystko przebiega prawidłowo to po 4-6 godz. wypuszczają do domu całą rodzinę. Ale co z pierwszej ręki to z pierwszej ręki.
 
Dziewczyny bylam u dr. Z malym wszystko w porządku przeszlo kg wazy ale mi sie szyjka zaczela rozdziawiac😫 jestem w srodku 29 tyg. Twarda, ma 2,7 cm . W 10 tyg sie z 3,3 skrocila. Niby moj dr sie nie martwi bo mowi ze na jego oko ok. Donosilam pierwsza ciaze to i ta donosze. Wtedy mialam duzo twardnien brzucha i zlezalam bardzo duzo. Teraz mniej poki co sie stawia . Wtedy badal mnie tylko na fotelu i bylo twarde. A w tej ciazy go molestuje o usg na kazdej wizycie. Lutke dostalam i magnez. Mam sie oszczedzac. Eh czulam ze i w tej ciazy idealnie nie bedzie
 
Ja mam dzisiaj studniówkę. Tak szybko ten czas leci. Coraz więcej z wyprawki kupione. Tylko zostalo wszystko poprac i poprasować ale to tak na początku czerwca planuje.
Screenshot_2020-05-12-15-11-39-464_com.gravid.gravid.jpg

@Mystic87 ja mam szyjkę 3cm i też mi karze jak najwięcej leżeć i najlepiej nic nie robić. Ale luteiny nie biorę tylko magnez bo brzuch twardnieje 😣
 
Ja mam dzisiaj studniówkę. Tak szybko ten czas leci. Coraz więcej z wyprawki kupione. Tylko zostalo wszystko poprac i poprasować ale to tak na początku czerwca planuje.
Zobacz załącznik 1118913
@Mystic87 ja mam szyjkę 3cm i też mi karze jak najwięcej leżeć i najlepiej nic nie robić. Ale luteiny nie biorę tylko magnez bo brzuch twardnieje 😣
Mnie tak twardnial okropnie w poprzedniej ciazy nawet od 20 do 30 razy dziennie. Ale widzisz nie wiem jak to sie stalo ze wtedy nie mierzylismy jej??? A liczysz te skurcze?
 
reklama
Piękne mamy z pięknymi brzuszkami! To i ja się pokażę...a co!
99 dni do terminu 😜 9 kg na plusie 🤷🏼‍♀️ w pasie 89... gdzie ja pakuję te kilogramy 😲 niby jakieś boczki są ale żeby aż na wagę złota? 😂😜😂
Zobacz załącznik 1118892
Pojutrze odwiedzi mnie położna. Muszę sobie zapisać "pytania do eksperta". Jak teraz przebiega poród i opieka okołoporodowa? Słyszałam, że w tej chwili z mężem mogę rodzić. Ale już odwiedzać by mnie w tej chwili nikt nie mógł. Za to jak wszystko przebiega prawidłowo to po 4-6 godz. wypuszczają do domu całą rodzinę. Ale co z pierwszej ręki to z pierwszej ręki.
Ale że jak po 4-6h po porodzie wypuszczają do domu??? Bo już nie wiem o czym czytam 🤭😀😀
 
Do góry