reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Dziewczyny a jaka ze mnie panikara, w dodatku to moja pierwsza ciąża 🤭ja się boje, ze nie będę wiedziała kiedy się zaczęło albo, że nie pojadę w odpowiednim momencie i znieczulenia mi dać nie zdążą 😅😂
Strasznie jestem ciekawa ile mój synuś waży, a tez jestem w 24 tc, ostatnio moja ginekolog tego nie sprawdzała, wiec nie mam pojęcia ! Już się wizyty nie mogę doczekać, a tu jeszcze cały przyszły tydzien oczekiwania 🤷🏻‍♀️Ależ jestem niecierpliwa !
W dodatku w przyszłym tygodniu na krzywa cukrowa idę, oby wyszły dobrze wyniki.
To ja tyle czasu w szpitalu zanim urodziłam A nikt mi nie zaproponował znieczulenia. 😀 jedynie mogłam dostać czapki przeciwbólowe... ha
 
reklama
Dziewczyny a jaka ze mnie panikara, w dodatku to moja pierwsza ciąża 🤭ja się boje, ze nie będę wiedziała kiedy się zaczęło albo, że nie pojadę w odpowiednim momencie i znieczulenia mi dać nie zdążą 😅😂
Strasznie jestem ciekawa ile mój synuś waży, a tez jestem w 24 tc, ostatnio moja ginekolog tego nie sprawdzała, wiec nie mam pojęcia ! Już się wizyty nie mogę doczekać, a tu jeszcze cały przyszły tydzien oczekiwania 🤷🏻‍♀️Ależ jestem niecierpliwa !
W dodatku w przyszłym tygodniu na krzywa cukrowa idę, oby wyszły dobrze wyniki.
I Spokojnie już będziesz wiedziała że się zaczęło:D
 
Dzień dobry 💙
Dziś na zegarze wybiła studniówka 🙈 i się tak zastanawiam, kiedy to zleciało?! Dopiero co test robiłam a już tak mało do końca zostało.
Jak się dziś macie brzuchatki?
 
Dzień dobry 💙
Dziś na zegarze wybiła studniówka 🙈 i się tak zastanawiam, kiedy to zleciało?! Dopiero co test robiłam a już tak mało do końca zostało.
Jak się dziś macie brzuchatki?
Dziś piękne słońce więc dziewczyny opalamy odnóża🌞🌡👙👓😂😂😂😂
A wieczorem zapraszam na grilla!!!!
Jakoś sie upchniemy w altance! Zarosnieta bzem 🌳🌳🌼🌷🌱🌺🌹wiec nikt na nas nie doniesie🤣😷😷
To kto chce kielbaske ???🍖🥩🍗🥓
 
Dziś piękne słońce więc dziewczyny opalamy odnóża🌞🌡👙👓😂😂😂😂
A wieczorem zapraszam na grilla!!!!
Jakoś sie upchniemy w altance! Zarosnieta bzem 🌳🌳🌼🌷🌱🌺🌹wiec nikt na nas nie doniesie🤣😷😷
To kto chce kielbaske ???🍖🥩🍗🥓
Super plan! My wczoraj zrobiliśmy ognisko. Była i kiełbaska i piwko 0% - dziś sie czuje lekko jak na kacu 😂 ale to przez niewyspanie 😉
Pięknego dnia dziewczyny 💕
 
Dzień dobry 💙
Dziś na zegarze wybiła studniówka 🙈 i się tak zastanawiam, kiedy to zleciało?! Dopiero co test robiłam a już tak mało do końca zostało.
Jak się dziś macie brzuchatki?
Joanulka! Gratuluję studniówki! Będziemy razem narzekać na końcówkę 😂 ja mam jeszcze 102 na liczniku 😉

Mystic u nas dopiero się przejaśnia... Za to wczoraj na plaży byłam 🤩 taki kawałek piasku nad rzeką ale w obecnych warunkach jak all inclusive 🏝️😂🏝️ miłego grillowania!

Suzie_suzanna nie martw się...porodu nie przegapisz!
 
Witajcie dziewczyny ! 😍 My tez dzisiaj będziemy się zajadać grillem 🤤 zaraz biorę się za szaszłyki 🤤 za mną kolejna nieprzespana noc 😴 czuje się jak wyciągnięta spod czołgu 😅
U mnie zostało 96 🤭 jak ten czas leci !
 
reklama
Hejka :)
Ja byłam na wizycie w czwartek - mały ok, ja ok, ale niestety nie wiem ile waży. Na twardnienie brzucha dostałam Spasmoline, która ma żeby nie brać w ciąży chyba że lekarz uważa inaczej :D ale o ile poczytałam internet, to często to się własnie na ciążowe twardnienie brzucha przepisuje, więc zaczęłam brać. No i do tego lekarza mam zaufanie, chyba pierwszy od daaaaawna lekarz, co do którego mam poczucie, że wie co robi (i to sprzed ciąży też :p ).

Co do spania, to ja kompletnie na odwrót - mogłabym spać całe dnie. Wstaje regularnie 10-11 :O a dobudzam się z trudem koło 13 :p Dzisiaj też mi coś nie idzie, chyba drugą kawę wypiję, ale wtedy mój limit dzienny już osiągnę i popołudniu nie będzie :(

Dziewczyny a jaka ze mnie panikara, w dodatku to moja pierwsza ciąża 🤭ja się boje, ze nie będę wiedziała kiedy się zaczęło albo, że nie pojadę w odpowiednim momencie i znieczulenia mi dać nie zdążą 😅😂
Strasznie jestem ciekawa ile mój synuś waży, a tez jestem w 24 tc, ostatnio moja ginekolog tego nie sprawdzała, wiec nie mam pojęcia ! Już się wizyty nie mogę doczekać, a tu jeszcze cały przyszły tydzien oczekiwania 🤷🏻‍♀️Ależ jestem niecierpliwa !
W dodatku w przyszłym tygodniu na krzywa cukrowa idę, oby wyszły dobrze wyniki.
Haha też mam obawy, że nie będę wiedziała czy to już to :D I moja druga obawa, bo my bezsamochodowi, że taksa nam nie przyjedzie :p a trzecia, że odeślą ze szpitala bo porodówka przepełniona i się będę bujać między szpitalami :p to chyba autobusem :D

Ja na krzywą idę za 2 tygodnie w końcu, ale tak wszystkie zachwalacie to badanie, że jakoś mi do niego nie spieszno :p
 
Do góry