reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Hej Dziewczyny! Ja po wczorajszej wizycie. Mały waży 890g, a to 24tyd :) wiec z wagi wychodzi 25,26. Teoretyczny termin 26/08.
A jak wasze maluchy się kręcą?;) ja co wizyta to inaczej leży :) jeszcze ma miejsce to się wierci :)
Pisałam Wam o takim zasinieniu dookoła pępka - może ale nie musi to znaczyć, ze chce pojawić się przepuklina 🤷🏼‍♀️ Zakaz noszenia czegokolwiek wiec.
 
reklama
Hej Dziewczyny! Ja po wczorajszej wizycie. Mały waży 890g, a to 24tyd :) wiec z wagi wychodzi 25,26. Teoretyczny termin 26/08.
A jak wasze maluchy się kręcą?;) ja co wizyta to inaczej leży :) jeszcze ma miejsce to się wierci :)
Pisałam Wam o takim zasinieniu dookoła pępka - może ale nie musi to znaczyć, ze chce pojawić się przepuklina 🤷🏼‍♀️ Zakaz noszenia czegokolwiek wiec.
Moj synuś jest ułożony główka w dół i twarzyczkowo narazie. Czuje jak boksuje przednia ścianę macicy a nogami po żołądku, bo nawet jak zjem malutka porcje to mam zgagę, ale na szczęście nie cały czas 😉
 
Rozumiem. A położna bedziesz miala czy idziesz na żywioł calkowicie ?
Tak jak i w pierwszej ciąży, żywioł. :) bez większego planowania. Skurcze będą to jadę do szpitala 😀. Raczej pojadę do tego samego co urodziłam syna. Bo Mąż zna drogę na pamięć A wiem że dla niego to jest mega stres. A tam mniej więcej wszystko pamietamy
 
Hej, hej!
Ja po badaniu. Jeszcze ostatnie pobranie na glukozę. Wypiłam i żyję 😂 smakowało jak sok porzeczkowy z kartonu. Taki bardzo słodzony... I tak wyglądało tylko z butelki na syrop 😂

Dzidź ma się dobrze. Wstydliwy egzemplarz. Spomiędzy nóg można zgadywać że dziewczyna... ale głowy za to nikt nie da 😂 wszystko książkowo. Niecałe 100g poniżej średniej ale moje córki ( całe szczęście) też do olbrzymów nie należały. Szyjka zamknięta i długa. Mega Happy jestem. Szkoda że następna wizyta dopiero za miesiąc 😂😂😂
Polish_20200508_114224839.jpg
 
Hej Dziewczyny! Ja po wczorajszej wizycie. Mały waży 890g, a to 24tyd :) wiec z wagi wychodzi 25,26. Teoretyczny termin 26/08.
A jak wasze maluchy się kręcą?;) ja co wizyta to inaczej leży :) jeszcze ma miejsce to się wierci :)
Pisałam Wam o takim zasinieniu dookoła pępka - może ale nie musi to znaczyć, ze chce pojawić się przepuklina 🤷🏼‍♀️ Zakaz noszenia czegokolwiek wiec.
Jeeej, jaki duży 😍😍😍 mój bobas waży 600g A też jestem w 24tyg 😳 aż się zmartwilam teraz czy wszystko ok. Ale myślę że lekarz by mi coś powiedział, gdyby ważył za mało 🙄 no i u mnie ostatnio powiedział że termin zmienił się z 23.08 na 30.08. Wiec maly jest jakby tydzien do tylu. Nie wiem w końcu kiedy mam spodziewać się porodu 🤔
 
Tak jak i w pierwszej ciąży, żywioł. :) bez większego planowania. Skurcze będą to jadę do szpitala 😀. Raczej pojadę do tego samego co urodziłam syna. Bo Mąż zna drogę na pamięć A wiem że dla niego to jest mega stres. A tam mniej więcej wszystko pamietamy
Podziwiam Cie😁 ja to taka panikara ze szok. Drugie w drodze a i tak boje sie co oni zrobia ze mna po cc😂 jakby mnie bylo stac to bym jak rozenkowa zamknela sie w prywatnej klinice😂🤣😂🤣😂🤣😂o matko ale ja psychiczna !!
 
Podziwiam Cie😁 ja to taka panikara ze szok. Drugie w drodze a i tak boje sie co oni zrobia ze mna po cc😂 jakby mnie bylo stac to bym jak rozenkowa zamknela sie w prywatnej klinice😂🤣😂🤣😂🤣😂o matko ale ja psychiczna !!
Może inaczej jak cc. Ja po prostu O porodzie staram się nie myśleć. Życie układa samo scenariusz. Jak już się zaczyna i skurcze są mega uciążliwe to szybko jazda do szpitala. Trzeba jechać do innego miasta więc dodatkowy stres. Więc nie planuje szpitala gdzieś w większym mieście bo różnie bywa i może być tak ze nie zdążymy dojechać. Siostra mojego męża ma szpital w swoim mieście A prawie urodziła w samochodzie. 😀😃. Chociaż w 1 ciąży to skurcze zaczęły się regularne oo 22 więc zebraliśmy się do szpitala (pierwszy raz to wystraszeni, wizja że zaraz dziecko wyjdzie:D) A urodziłam dopiero o 9 rano :D no ale od 22 cały czas co parę min skurcze. Więc o 9 byłam już wykończona, bólami i nieprzespana nocą A czekał mnie jeszcze poród. Kiepsko 😃
 
Może inaczej jak cc. Ja po prostu O porodzie staram się nie myśleć. Życie układa samo scenariusz. Jak już się zaczyna i skurcze są mega uciążliwe to szybko jazda do szpitala. Trzeba jechać do innego miasta więc dodatkowy stres. Więc nie planuje szpitala gdzieś w większym mieście bo różnie bywa i może być tak ze nie zdążymy dojechać. Siostra mojego męża ma szpital w swoim mieście A prawie urodziła w samochodzie. 😀😃. Chociaż w 1 ciąży to skurcze zaczęły się regularne oo 22 więc zebraliśmy się do szpitala (pierwszy raz to wystraszeni, wizja że zaraz dziecko wyjdzie:D) A urodziłam dopiero o 9 rano :D no ale od 22 cały czas co parę min skurcze. Więc o 9 byłam już wykończona, bólami i nieprzespana nocą A czekał mnie jeszcze poród. Kiepsko 😃
Ojej. No to tez sie nameczylas. Ja z kolei mialam po terminie po lekach wywolywany. Od 6 na oxy i o 9 juz sie skurcze co 7 min od 11 co 5 min a od ok po 12godz co 2min. Jakby jeden wielki skurcz. cesarke zrobili po 21. I dlatego troszke sie boje ze w razie co beda mi wciskac na sile znowu oxy ze niby pomoze albo cos innego i nie beda uwazac na blizne. Byle szybko i hop siup. Yyyy a co ma byc to bedzie😏
 
Jeeej, jaki duży 😍😍😍 mój bobas waży 600g A też jestem w 24tyg 😳 aż się zmartwilam teraz czy wszystko ok. Ale myślę że lekarz by mi coś powiedział, gdyby ważył za mało 🙄 no i u mnie ostatnio powiedział że termin zmienił się z 23.08 na 30.08. Wiec maly jest jakby tydzien do tylu. Nie wiem w końcu kiedy mam spodziewać się porodu 🤔
Na pewno wszystko jest dobrze 🧡💪🏻 a waga teraz bardzo się zmienia - szybko rośnie momentami a potem staje w miejscu. Wiec pewnie jeszcze się wyrównamy 🤣☺️
Mi z miesiączki wychodzi 24tyd1dzien teraz i termin na tego 26-27/08. Ale po usg jakby był większy o tydzień albo tydzień z hakiem 😬 także chyba po kolejnym usg zacznę podpytywać co z tym terminem 🤣👍🏻
 
reklama
Dziewczyny a jaka ze mnie panikara, w dodatku to moja pierwsza ciąża 🤭ja się boje, ze nie będę wiedziała kiedy się zaczęło albo, że nie pojadę w odpowiednim momencie i znieczulenia mi dać nie zdążą 😅😂
Strasznie jestem ciekawa ile mój synuś waży, a tez jestem w 24 tc, ostatnio moja ginekolog tego nie sprawdzała, wiec nie mam pojęcia ! Już się wizyty nie mogę doczekać, a tu jeszcze cały przyszły tydzien oczekiwania 🤷🏻‍♀️Ależ jestem niecierpliwa !
W dodatku w przyszłym tygodniu na krzywa cukrowa idę, oby wyszły dobrze wyniki.
 
Do góry