reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

U mnie akurat to patotowarzystwo wprowadziło się ze dwa lata temu i imprezy są nawet codziennie. Fajnie. Do tego na czwartym piętrze w moim pionie (mieszkam na pierwszym) sąsiadka ma dwa psy, z których jeden jest mały i opętany. Jak tylko właścicielka wychodzi, pies dostaje pierdolca i szczeka, bez wytchnienia i bez przerwy. Ta sama sąsiadka posiada jakiegoś klatkowego ptaka, którego od wiosny do później jesieni wystawia na balkon. Można się domyśleć, jaki to hałas. Żyć nie umierać. Za kilka lat planujemy pożegnać się z blokami raz na zawsze 😬
 
reklama
Uroki mieszkania w bloku. My też chcemy za kilka lat przenieść się do domu, ew. szeregówki. Zobaczymy jak nam fundusze pozwolą, bo nie spodziewaliśmy się dwóch maluchów [emoji85].

U mnie akurat to patotowarzystwo wprowadziło się ze dwa lata temu i imprezy są nawet codziennie. Fajnie. Do tego na czwartym piętrze w moim pionie (mieszkam na pierwszym) sąsiadka ma dwa psy, z których jeden jest mały i opętany. Jak tylko właścicielka wychodzi, pies dostaje pierdolca i szczeka, bez wytchnienia i bez przerwy. Ta sama sąsiadka posiada jakiegoś klatkowego ptaka, którego od wiosny do później jesieni wystawia na balkon. Można się domyśleć, jaki to hałas. Żyć nie umierać. Za kilka lat planujemy pożegnać się z blokami raz na zawsze [emoji51]
 
Uroki mieszkania w bloku. My też chcemy za kilka lat przenieść się do domu, ew. szeregówki. Zobaczymy jak nam fundusze pozwolą, bo nie spodziewaliśmy się dwóch maluchów [emoji85].
U nas też sporo zależy od kasy, ale chciałabym więcej niż jedno dziecko, a aktualnie mieszkamy na 54 metrach, to trochę mało 😅 w sumie to mógłby być jakiś szeregowiec, ale wolałbym chałupę wolnostojącą 🤔 lubię sobie pooglądać chałupy i poplanować 🙈
 
O tak, ja od kilku lat oglądam domy już [emoji23]. My mamy 60m, ale nie funkcjonalne w ogóle, więc w ogóle się nie odczuwa tych metrów. Za dwa lata mamy robić remont i wywalać ściany, ale jak będą dobre ceny domów, to chyba sprzedamy to mieszkanie i kupimy coś normalnego [emoji4]. Tak mi się marzy przynajmniej [emoji23].
U nas też sporo zależy od kasy, ale chciałabym więcej niż jedno dziecko, a aktualnie mieszkamy na 54 metrach, to trochę mało [emoji28] w sumie to mógłby być jakiś szeregowiec, ale wolałbym chałupę wolnostojącą [emoji848] lubię sobie pooglądać chałupy i poplanować [emoji85]
 
Dziewczyny jak u Was z aktywnością fizyczna? Ja tylko na basen 2/3 razy w tygodniu chodzę, zależnie od czasu. Zastanawiam się czy jeszcze coś można śmiało robić?
Ja myślę o basenie, bo chyba bóle pleców mnie nie miną[emoji6]
Ja dalej w szpitalu, leżę, nie badają, mają zacząć dopiero od poniedziałku :(

Planujecie iść do szkoły rodzenia? :)
To moje trzecie dziecko, więc nie. Ale przy pierwszym to super sprawa i warto, niezależnie od rodzaju porodu[emoji108]
Mi też źle pokazują właśnie, no może 2 aplikacje się znalazły które pokazują dobrze, ale wystarczy do dnia ostatniej miesiączki dodać 7 dni i 9 miesięcy to wychodzi [emoji6]
Ja czuję zwłaszcza z rana gdzie już jest albo przy skurczach bo odrazu twarde się robi. U mnie po raz 3 to porozciagane[emoji23]
U mnie tylko „mój kalendarzyk” pokazuje tak jak gin liczy[emoji6]
Ja też poczytuje np lipcowe, czy tam inne tematy. A zamknięte forum uniemożliwia dowiedzienie się niektórych rzeczy jednak. A że praktycznie żadna dziewczyna nie pisze tutaj z prywatnego, to bardzo się cieszę, że jednak są dziewczyny jeszcze z publicznego forum [emoji3059]
Oj z prywatnego dziewczyny też tu piszą[emoji6]
 
Dziewczyny myślicie że takie spodnie będą dobre np w 8 czy 9 msc ciazy? Już jedną parę mam i zamówiłam drugie ale trochę się martwię że na większy brzuch będę musiała kupić inne
 

Załączniki

  • Screenshot_20200229_185944_de.zalando.mobile.jpg
    Screenshot_20200229_185944_de.zalando.mobile.jpg
    135,9 KB · Wyświetleń: 60
Dziewczyny myślicie że takie spodnie będą dobre np w 8 czy 9 msc ciazy? Już jedną parę mam i zamówiłam drugie ale trochę się martwię że na większy brzuch będę musiała kupić inne
Myślisz,że będziesz latem nosić takie jeany?
Jak będzie gorąco to pewnie w zwiewnych kieckach czy tunikach będziemy śmigać [emoji6] bo się tyłek zaparzy [emoji12]
 
Dziewczyny myślicie że takie spodnie będą dobre np w 8 czy 9 msc ciazy? Już jedną parę mam i zamówiłam drugie ale trochę się martwię że na większy brzuch będę musiała kupić inne
Ja to się tak bardzo nie znam na odzieży ciążowej, że nawet nie zamierzam wchodzić w kącik h&m mama 🙈 przyjdzie lato kiedy będziemy małymi nosorożcami, to może lepiej zainwestować w lekkie sukienki 😎🌤☀️
 
Ja już się zastanawiam, jakie spodnie kupić bo ciasno mi w brzucha już a nosze z wysokim stanem. I jestem w kropce, kupować typowo ciążowe, czy normalne ale większy rozmiar (boję się że w nogach będą za luźne)? A może legginsy w ogóle. Eh, na szczęście mało wychodze z domu póki co xd
 
reklama
Do góry