reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Co do szkoły rodzenia to jak najbardziej polecam, fajne przeżycie najlepiej z facetem, dużo ciekawych tematów i to wcale nie tylko o porodzie, o połogu i zajmowaniu sie dzieckiem też. Można poznać fajnych ludzi no i przede wszystkim położne. Najlepiej w szpitalu, którym zamierza się rodzić. Ale co do przydatności w życiu to nie liczcie na wiele. Np miałam możliwość spróbowania gazu
W szkole dało efekt super, uczucie nieważkości ale przy porodzie rzygalam po tym jak kot🙈albo prog bólu sprawdzany takim urządzeniem na zajęciach podobno mam wysoki a dla mnie prawdziwy ból był nie do zniesienia. O oddychaniu nie wspomnę. Ale generalnie szkołę wspominam fajnie.
 
Co do ciuchów to w zeszłym tygodniu już było mi ciasno w pasie (wysoki stan) i kupiłam swój rozmiar ale ciążowe i są luźne a ten wysoki pas-opaska zdecydowanie za luźna ale przynajmniej wygodne i nie uciska nigdzie. Dziś spisały się świetnie i nie musiałam naciągać bluzki. Myśle ze to będą moje jedyne spodnie- na wyjścia. Zdecydowanie wole leginsy [emoji28] i dresy. W lecie jak najbardziej sukienki [emoji177]
 
Ale dresy zwykle czy też ciążowe? Bo po domu nosze jedna parę normalnych z gumką ale też mnie uciskaja aż mój narzeczony mówi "nie nie to mi się nie podoba, proszę jej tak nie ściskac" ♥️♥️♥️ dlatego chyba muszę kupić jakieś że sznureczkiem żeby regulowac.
 
Dziewczyny bo patrzę od wczoraj na wózki i nie wiem czy lepiej 2w1 czy 3w1?ta opcja z nosidelkiem się przydaje? To chodzi o to ze jak dziecko w nim zaśnie żeby go nie budzić?
 

Załączniki

  • Screenshot_20200301_080434_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200301_080434_com.android.chrome.jpg
    269,2 KB · Wyświetleń: 66
Dziewczyny bo patrzę od wczoraj na wózki i nie wiem czy lepiej 2w1 czy 3w1?ta opcja z nosidelkiem się przydaje? To chodzi o to ze jak dziecko w nim zaśnie żeby go nie budzić?

Powiem Ci szczerze że ja przy pierwszym dziecku miałam wózek 2w1, nie czuł as m brakującej opcji wpięcia fotelika, poprostu nie było mi to potrzebne. Więc moim zdaniem przy pierwszym dziecku nie jest to takie potrzebne.
Przy drugim akurat miałam tą opcję, to był wózek używany ale w bardzo dobrym stanie i cenie. Czasem się przydawała jak musiałam coś załatwić i wejść gdzieś z dzieckiem w foteliku, mając wolne ręce.
Teraz czekając na naszego 3 brzdąka 😉 tylko i wyłącznie 3w1 gdyż odbierając córkę ze szkoły czy syna z przedszkola a mam blisko więc spacery będą muszę mieć opcję fotelika żeby pomóc pomóc im ubrać się czy co kolwiek.

Właśnie w sobotę jeździliśmy za wózkami i kupiliśmy 2w1 ale dokupiliśmy adaptery i fotelik odrazu 🙂
 
Ale dresy zwykle czy też ciążowe? Bo po domu nosze jedna parę normalnych z gumką ale też mnie uciskaja aż mój narzeczony mówi "nie nie to mi się nie podoba, proszę jej tak nie ściskac" [emoji813]️[emoji813]️[emoji813]️ dlatego chyba muszę kupić jakieś że sznureczkiem żeby regulowac.

Mam zwykle, związuje pod brzuchem i nic nie uciska. Legginsy tez zwykle, jak kupiłam ciążowe to są zdecydowanie za luźne [emoji177]
 
reklama
Ale dresy zwykle czy też ciążowe? Bo po domu nosze jedna parę normalnych z gumką ale też mnie uciskaja aż mój narzeczony mówi "nie nie to mi się nie podoba, proszę jej tak nie ściskac" ♥️♥️♥️ dlatego chyba muszę kupić jakieś że sznureczkiem żeby regulowac.

Jak wychodzę po dzieci to mam spodnie dresowe zwykłe ale te że sznurkiem właśnie także pomimo mojej sporej piłeczki nic mnie nie ściska. Choć oglądałam ciążowe na allegro i też muszę kupić jedna pare tylko tych rozciągliwych. Mam niby jedne ale są źle uszyte trochę i źle mi leżą.
 
Do góry