reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Ja musze mieć z 3 pary jeansów bo cały czas chodzę do pracy(pewnie do czerwca pochodzę) a w dresach średnio trochę. A w sukienkach też nie lubię bo mam takie czerwone kropki na nogach od golenia i to taki mój największy kompleks 😳 ale poza pracą to lubię szaleć w krótkich sukienkach i spodenkach ledwo zakrywajacych 4 litery😁
 
Dziewczyny bo patrzę od wczoraj na wózki i nie wiem czy lepiej 2w1 czy 3w1?ta opcja z nosidelkiem się przydaje? To chodzi o to ze jak dziecko w nim zaśnie żeby go nie budzić?
Lepiej kupić 2w1 (dużo osób też poleca osobno sama gondole i spacerówkę dokupić później też inna) i osobno porządny fotelik. Najczęściej te dodawane do wózków są mniej bezpieczne niż jakbyś kupiła osobno, najlepiej po konsultacji w jakims dobrym sklepie z fotelikami.
Później do fotelika kupuje się adaptery, które wpina się w stelaż wózka, a w adaptery fotelik i gotowe [emoji4]
P. S. nigdy nie wpielam fotelika w stelaż wózka, chociaż miałam adaptery. [emoji16]
 
Dziewczyny bo patrzę od wczoraj na wózki i nie wiem czy lepiej 2w1 czy 3w1?ta opcja z nosidelkiem się przydaje? To chodzi o to ze jak dziecko w nim zaśnie żeby go nie budzić?

Ja miałam wózek 2w 1 da zawsze adaptery, a te nosidełka które są w zestawie zazwyczaj są bez atestów, trzeba patrzeć żeby był w zestawie jakiś markowy.

Ogólnie teraz gdybym miała wybierać to bym wzięła osobno gondolę i spacerówkę, bo nosidło to oczywiste. Spacerówki w wózkach 2w1 zazwyczaj są ciężkie, no i nie są tak kompaktowe jak kupi się osobno. A dziecko dłużej jeździ w spacerówce niż gondoli.


A co do nosidełka, mamy adaptery użyliśmy ich raz [emoji23]
 
Odnośnie wózka, to może dobrym pomysłem jest kupienie spacerówki z miękką gondolą? Jak myślicie? Sama zastanawiam się nad tym, bo twarda gondola latem nie jest chyba niezbędna, ma chronić bardziej przed wiatrem itp. Nawet zastanawiałam się nad takim: Link do: Wózek bliźniaczy 2w1 KEKK BY KEES XINN TWIN z dwiema gondolkami - BoboWózki



Chyba bym nie kupiła. Jednak zwykła gondola jest bardziej stabilna i nie przepuszcza wiatru, a w go doli maluchy będą jeździły prawie całą zimę.
Da się to w ogóle zupełnie na płasko położyć?
 
Dziewczyny bo patrzę od wczoraj na wózki i nie wiem czy lepiej 2w1 czy 3w1?ta opcja z nosidelkiem się przydaje? To chodzi o to ze jak dziecko w nim zaśnie żeby go nie budzić?
Ja planuje kupić sam wózek gondole i nosidełko, do tego adaptery żeby włożyć do stelaża. A spacerówka na razie nie potrzebna, urodzimu w sierpniu więc pierwsze miesiące w gondoli, później zima to też gondola. A na wiosnę można dokupić spacerowke :)
 
Bardzo polecane są foteliki maxi cosi, mają również gwarancję powypadkowa. Bo jak wiadomo nawet po stluczce trzeba wymienić fotelik, ponieważ nie spełnia już swojej funkcji. Wystarczy zaświadczenie od policji w razie stłuczki czy wypadku i wymieniają na nowy :)
 
Odnośnie wózka, to może dobrym pomysłem jest kupienie spacerówki z miękką gondolą? Jak myślicie? Sama zastanawiam się nad tym, bo twarda gondola latem nie jest chyba niezbędna, ma chronić bardziej przed wiatrem itp. Nawet zastanawiałam się nad takim: Link do: Wózek bliźniaczy 2w1 KEKK BY KEES XINN TWIN z dwiema gondolkami - BoboWózki
Pierwszy raz coś takiego widzę (ale ja średnio tematy wózkowe ogarniam.) ale nie wiem, czy bym się skusiła.
Przede wszystkim dlatego, że jednak tego lata niewiele nam zostaje, a później cała zima jeszcze przed nami.
Ale to kwestia bardzo indywidualna i zależy czego się od wózka oczekuje. [emoji4]
 
reklama
Do góry