reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Witam [emoji4] U mnie położenie dowolne - tak mam napisane na wyniku z USG.


Ładny [emoji4] też bym taki chciała [emoji4] rano też jest taki duży?



Rozumiem, sama chętnie podczytuje inne wątki bo nie muszę powielać pytań bo odpowiedzi już tam są, dlatego pisze na obu wątkach [emoji13]
Szanuje również to ze wiele z nas chce zachować, w miarę możliwości, trochę prywatności i wola pisać na prywatnym. Wybór jest w zupełności tylko nasz.
 
reklama
Ja też poczytuje np lipcowe, czy tam inne tematy. A zamknięte forum uniemożliwia dowiedzienie się niektórych rzeczy jednak. A że praktycznie żadna dziewczyna nie pisze tutaj z prywatnego, to bardzo się cieszę, że jednak są dziewczyny jeszcze z publicznego forum [emoji3059]
 
Dziewczyny, ja się tutaj nie udzielam, ponieważ psychicznie nie mogę się ogarnąć i nie mam siły pisać, podczytuję. Nie jestem tutaj też tak często jak dotychczas, zostały mi dwa tygodnie czekania na wyniki amniopunkcji i po wynikach na pewno coś się zmieni. Oby na lepsze.
 
Dziewczyny, ja się tutaj nie udzielam, ponieważ psychicznie nie mogę się ogarnąć i nie mam siły pisać, podczytuję. Nie jestem tutaj też tak często jak dotychczas, zostały mi dwa tygodnie czekania na wyniki amniopunkcji i po wynikach na pewno coś się zmieni. Oby na lepsze.

To przy okazji proszę o dołączenie do prywatnego [emoji846][emoji846][emoji846]
 
Ja też nie chodziłam, aczkolwiek miałam cięcia...
Mój maluch zmienił położenie bo zaczął kopać poniżej pępka 😂 przy najmniej nie tak nisko jak dotychczas 😁
 
Ja chyba też sobie odpuszczę szkołę rodzenia, bo mam mieć cc. Aczkolwiek nigdy nic nie wiadomo [emoji85]
 
Ja bym chciała chodzić bo pokazują na lalkach jak zmieniać pampersa, nakładać body itd. Może wam się to wydać śmieszne ale ja nigdy nie miałam styczności z tak małym dzieckiem 😁 wiadomo że uczą tez oddychania podczas porodu ale z tym to chyba sobie poradzę. Ja ogólnie na instagramie obserwuje chyba z 10 kont z porodami i nie ma nic piekniejszego😁
 
Ja bym chciała chodzić bo pokazują na lalkach jak zmieniać pampersa, nakładać body itd. Może wam się to wydać śmieszne ale ja nigdy nie miałam styczności z tak małym dzieckiem [emoji16] wiadomo że uczą tez oddychania podczas porodu ale z tym to chyba sobie poradzę. Ja ogólnie na instagramie obserwuje chyba z 10 kont z porodami i nie ma nic piekniejszego[emoji16]

Nie ma w tym nic śmiesznego! Bardzo dobrze ze idziesz bo po porodzie będziesz miała mniej stresu a to ważne. Ja od małego zajmowałem się młodszym kuzynostwem wiec wiedziałam jak się zajmować niemowlakami.
 
reklama
My się wybieramy, że względu nawet na tatusia, żeby też nie bał się, przyzwyczail itd. Poród to niewiadomo u mnie pewnie będzie cesarka.
 
Do góry