reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Nifty i amnio daje tyle samo procent. Nifty musi być dokładnie robione skoro w razie co wypłacaja ubezpieczenie 200 ileś tysięcy. Tak mi pani tłumaczyła
Chodzi raczej o to że przy nifty i tak dostajesz prawdopodobieństwo 1: iluś tam, a nawet jakbym zobaczyła 1:100000000 To i tak bym się zastanawiała, przy aminopukcji wynik jest konkretny albo ma prawidłową ilość chromosomow albo nie
 
Witam sie i ja. U mnie brzuch też już widać (12t.c)ale pewnie bardziej jest wzdety i uniesiony niż ciążowy. W każdym razie szybciej niż w pierwszej ciąży. U mnie +1 kg a co do samopoczucia to średnio, też dochodzi do potyczek z M. ale nie na poważnie, odpuszcza mi chociaż oczekiwalabym więcej zaangażowania z jego strony. Dziewczyny, jak to jest z tym L4 ostatnio przeczytałam, że nawet paragony trzeba trzymać w razie kontroli. Myślałam, że skoro mogę chodzić to i normalnie funkcjonować...
 
U mnie już 16 tydzien[emoji3]..ehh we wtorek aminopunkcja i czekanie na wyniki...to będą nerwowe 2 tyg....
A nie 3? Kojarzę że tyle czekałam i nie było szans chociaż dzień szybciej się czegoś dowiedzieć
Witam sie i ja. U mnie brzuch też już widać (12t.c)ale pewnie bardziej jest wzdety i uniesiony niż ciążowy. W każdym razie szybciej niż w pierwszej ciąży. U mnie +1 kg a co do samopoczucia to średnio, też dochodzi do potyczek z M. ale nie na poważnie, odpuszcza mi chociaż oczekiwalabym więcej zaangażowania z jego strony. Dziewczyny, jak to jest z tym L4 ostatnio przeczytałam, że nawet paragony trzeba trzymać w razie kontroli. Myślałam, że skoro mogę chodzić to i normalnie funkcjonować...
Skoro możesz normalnie funkcjonować, to i pracować[emoji6]Nie, tak to nie działa. Nie musisz leżeć, ale powinnaś by być w domu, w uzasadnionych przypadkach możesz wyjść (lekarz, apteka, niezbędne zakupy jeśli nikt nie może Cię wyręczyć itp)
 
No cóż. Śniadanie było... A po śniadaniu kolejna kłótnia. Tym razem na poważnie. Na sierpień mam termin, a on chce składać papiery do służb (skończył studia po których może dostać się do policji, straży granicznej czy wojska). Jeśli złoży papiery i się dostanie we wrześniu wezmą go do szkółki. Zostaje sama z noworodkiem. Egoistyczny kretyn. Żadne argumenty nie przemawiają, że straci najlepsze miesiące z dzieckiem, że boje się zostać sama... Aż mnie z nerwów brzuch rozbolał... 😭
 
reklama
A nie 3? Kojarzę że tyle czekałam i nie było szans chociaż dzień szybciej się czegoś dowiedziećSkoro możesz normalnie funkcjonować, to i pracować[emoji6]Nie, tak to nie działa. Nie musisz leżeć, ale powinnaś by być w domu, w uzasadnionych przypadkach możesz wyjść (lekarz, apteka, niezbędne zakupy jeśli nikt nie może Cię wyręczyć itp)
No niby tak, chociaż moja praca to ciągły kontakt z materiałem zakaźnym, przepisy zabraniają, sanepid też. Ale na przykład o czy mogę zawieźć dziecko do przedszkola M. ma nocki wraca nad ranem więc ja go wozilam. Mam się bać każdego wyjścia?
 
Do góry