reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

Dzień dobry🙂 dziewczyny a co myslicie o cięciu cesarskim na żądanie? Ja panicznie boję się porodu naturalnego i rozważam taką opcję.
ja tam wychodze z założenia, że każda mama sama decyduje co dla niej i dziecka najlepsze, nie oceniam jak kto rodzi, ale spróbowałabym na Twoim miejscu oswoić strach, bo może nie być tak strasznie jak sobie wyobrażasz, a CC to też poważna operacja i po niej niej też trzeba dojść do siebie. Ja miałam zzo, ale rodziłam prawie całą dobę, pamiętam że strasznie bolały parte, mówiłam juz, że ja się wypisuje i wychodzę 😁 ale wspominam dobrze. Każdemu polecę sn ze znieczuleniem!
Jak to moja ex teściowa mawiała
"kobieta jest do tego stworzona hihi
Mój syn miał być normalnym zwyczajnym chłopcem
Podczas porodu okazało się że normalność trochę jest większa niz myśleli
Ostre cięcie ale siłami natury
Kacper miał 4.480kg 62dlugi
piękna waga! Od razu pewnie wskoczył w rozm 62?
Ania Lewandowska ma ciekawe zestawienie, co można czego nie w ciąży, nie jestem fanką ale zawsze można przeczytać i się zastanowić czy to ma sens, czy jednak przesada z tymi zakazami
A w ogóle w ciąży unikałam jedzenia pleśniowych, a polskie można, bo są z mleka pasteryzowanego, dogrzebalam się też do opinii że Turek polecal kiedyś swoje sery ciężarnym, bo dodatkowo je badal na obecność listerii (mam nadzieję, że to wciąż aktualne), więc jak ktoś lubi, to można czasem zgrzeszyć 😜
 
reklama
Dzień doberek w 5+4 tc :)
Ja się nie ważę, odpuszczam na urlopie [emoji847]
Po powrocie do domu zacisnę pasa ;)
Maluszek grzecznie się zachowuje, oprócz piersi, innych uciążliwych objawów brak.
Wiec chyba wypoczywamy na całego :)

Dobrej niedzieli Dziewczyny!
Adjustments.JPG
 
A ja często pije colę i teraz sobie tez pozwalam. Piłam w ciążach poprzednich tez. Uwielbiam ten smak i taka dopiero co otwartą aż gaz buzuje :)
Dzisiaj mąż przywiózł mi trzy soki tropikalne i wkładając do lodówki powiedział „to dla Ciebie. Colę ja wypije z whisky wieczór”. 😂
Ja tez uwielbiam cole 😣 i piję nie odmawiam sobie a szczególnie jak jest mi niedobrze 😳
 
Moja tak samo przytyla ze mna w ciąży 20kg i teraz chodzi mi gada żebym nie jadła dużo bo będę tylko później zła sama na siebie 😁
Ja w poprzedniej ciąży przytyłam caleee 7 kg 💪jak ktoś patrzala na mnie z tyłu to nie powiedział że jestem w ciąży, ja miałam właśnie tylko piłeczkę córka urodzona z waga 3100
 
Witam się z Wami w 8 tygodniu 😁
Ja zaczęłam się ważyć w 5t2d o wtedy miałam 56.6 kg . Dziś rano 56.2 kg. Bez wymiotów,mdłości,jem kiedy mam ochotę 🤨
Boje się tylko że jak później ruszę to będzie przybywało 0.5 kg na tydzień 😅
 
reklama
Do góry