reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Hej laseczki [emoji5] co do porodu to ja 4xcc. 1 cesarka w 33 tyg ( zatrucie ciazowe, bialkomocz, obrzęki mega, nadciśnienie) ogólnie przytylam 6 kg plus w dwa dni 10 kg zatrzymanej wody. 2 i 3 cesarka w 37 tyg ( tez nadciśnienie bialkomocz) wazylam jakies 9 na plusie, dzieciaki 2740 i 2810.... Ja ze szpitala wychodzilam z waga 1.5-2 na plusie. 4 cc 8 kg na plusie synek chory, mialam wielowodzie, cukrzycę, nadciśnienie. Co do cesarek da sie je przeżyć.... Choć po stracie mowilam nic gdy wiecej, inaczej bol sie przechodzi gdy ma sie dziecko i trzeba się ruszać.

Zrobilam dzis z rana pomiar cukru glukometrem...
Cholera 96.... Wczoraj 101
Chyba muszę zrobic cukier ze krwi na czczo. [emoji848]

Co do wagi to ja startuje z waga 52 [emoji6] mysle ze do 60 dobije.
 
Dzien dobry 😘
Ale dziś miałam paskudna noc. Nie mogłam sobie miejsca znaleźć
Dopiero jak wsadzilam poduche między nogi mimo braku brzucha przyniosło mi to ulgę i udało się przysnac.
6
Dzień dobry🙂 dziewczyny a co myslicie o cięciu cesarskim na żądanie? Ja panicznie boję się porodu naturalnego i rozważam taką opcję.
Powiem szczerze, że mnie przeraża i cesarka i poród naturalny 🤪 Nie wiem co czeka mnie teraz, jeden poród naturalny mam za sobą, ale nie wiedziałam wtedy o wadzie serca. Poród był długi - 17 h, a po nim miałam okropne akcje ze strony serducha. Byłam wtedy młodziutka, teraz minęło 11 lat i szczerze boję się, że nie dam rady po prostu... Z drugiej strony rekonwalescencja po cesarce też mnie przeraża, a zwłaszcza że chciałabym mieć dosyć szybko po pierwszym drugiego dzidziusia, a po cesarce niby powinno się odczekać 2 lata (wiecie coś na ten temat??). Także sama nie wiem co bym wolała. Zobaczymy co powie pani kardiolog i chyba jej zaufam...
 
Dzien dobry 😘
Ale dziś miałam paskudna noc. Nie mogłam sobie miejsca znaleźć
Dopiero jak wsadzilam poduche między nogi mimo braku brzucha przyniosło mi to ulgę i udało się przysnac.
To ja spałam jak zabita, za to obudziłam się z ogromnym bólem głowy i tak leżę do teraz... 🤪 Mąż wysłany na zakupy, a ja nie mam siły się ruszyć. Mam nadzieję, że to jednodniowe, bo jutro o 5 do pracy trzeba wstać 😭
A sposób z poduchą między nogami jest idealny na zaśnięcie 😊
 
Hmmm po 4 cc pytalam sie lekarzy tak gdzie mialam cc
To powiedzieli minimum pol roku a najlepiej rok odczekać do starań.
Ja po 1 cc zaszlam 3mc później.( miedzy dzieciakami 11 mc, chodza razem do klasy) Uwierz mi nikt mi blizny nie sprawdzał, nikt nic nie gadal ze cos peknie itd. Teraz zaszlam po 18 mc od cięcia. Tak ustalilam z lekarka mimo ze chciałam szybciej. Ale. Jednak to bylo kolejne cięcie i trzeba bylo dojść do siebie.
6

Powiem szczerze, że mnie przeraża i cesarka i poród naturalny [emoji2957] Nie wiem co czeka mnie teraz, jeden poród naturalny mam za sobą, ale nie wiedziałam wtedy o wadzie serca. Poród był długi - 17 h, a po nim miałam okropne akcje ze strony serducha. Byłam wtedy młodziutka, teraz minęło 11 lat i szczerze boję się, że nie dam rady po prostu... Z drugiej strony rekonwalescencja po cesarce też mnie przeraża, a zwłaszcza że chciałabym mieć dosyć szybko po pierwszym drugiego dzidziusia, a po cesarce niby powinno się odczekać 2 lata (wiecie coś na ten temat??). Także sama nie wiem co bym wolała. Zobaczymy co powie pani kardiolog i chyba jej zaufam...
 
Ostatnia edycja:
Kochana to sie cieszę ze mdłości nie masz... A co do wagi. To po obiedzie ubrać sie i na spacer, dotlenisz sie i troszke poruszasz.
@MalyGosc ale zazdro, cudownie [emoji3059][emoji7]
Dziewczyny ja wcale nie mam mdłości, nic a nic, może jakbym miała to bym nie jadła i nie tyła [emoji85]
 
reklama
Hmmm po 4 cc pytalam sie lekarzy tak gdzie mialam cc
To powiedzieli minimum rok a najlepiej rok odczekać do starań.
Ja po 1 cc zaszlam 3mc później.( miedzy dzieciakami 11 mc, chodza razem do klasy) Uwierz mi nikt mi blizny nie sprawdzał, nikt nic nie gadal ze cos peknie itd. Teraz zaszlam po 18 mc od cięcia. Tak ustalilam z lekarka mimo ze chciałam szybciej. Ale. Jednak to bylo kolejne cięcie i trzeba bylo dojść do siebie.
To jest pocieszające :) Tak z rok bym chciała właśnie odczekać ze starankami, to może wyjdzie akurat idealnie :) chyba że pierwsza dzidzia tak ta mi w kość, że plany się pozmieniają 😆🤪
 
Do góry