reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Paulina94 nie wiem czy dobrze zrozumialam, dopiero co powiedzialas swojej mamie ze bedzie babcia tak???
Jak tam dzisiaj samopoczucie dziewczynki???
 
Ja mam chyba bardziej oponkę niż ciazowy brzuch [emoji23][emoji23]
Mi też się wydaje, że narazie obrastam w tłuszczyk i ten brzuszek wygląda jak oponka. Wszystkie spodnie jakie miałam to były hight weisty teraz musiałam zakupić dwie pary z niskim stanem bo mi ciężko już było w tamtych z wysokim wytrzymać.
 
U mnie wyobrazcie sobie dziewczynki nikt kompletnie nie wie.....nikt oprocz meza. Tak mysle rzucic bomba po powrocie z wakacji. Podejrzewam, ze rodzice by na mnie psy powiesili ze z brzuchem na taka daleka podroz. Dlatego powiem im po powrocie. Moze podesle rodzinne zdjecie z wakacji i podpisze nasza czworka :) i bede czekac az tryby zaskocza
 
U mnie wyobrazcie sobie dziewczynki nikt kompletnie nie wie.....nikt oprocz meza. Tak mysle rzucic bomba po powrocie z wakacji. Podejrzewam, ze rodzice by na mnie psy powiesili ze z brzuchem na taka daleka podroz. Dlatego powiem im po powrocie. Moze podesle rodzinne zdjecie z wakacji i podpisze nasza czworka :) i bede czekac az tryby zaskocza

I tak się wymownie chwyć za brzuch ;)
 
Haha. Dobrze mowisz martoosia. Chociaz szczerze powiem, az sie sama boje jak sie szalenstwo znowu zacznie, ale to dlyzszy temat na prywatne forum. Jak tam dzis Martoosia samopoczucie dajesz rade
 
reklama
@HoneyBee, wow, myślę że opad szczeny dla całej rodziny masz gwarantowany. A czemu tak się tajniaczysz? Nie chciałaś powiedzieć wprost? I zobaczyć reakcji najbliższych?
Ale w kazdym razie pomysł fajny [emoji38]
 
Do góry