reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Lux wiesz, że ja cały czas czekam na wiadomość jakąś od ciebie ? Wiesz, że ja nadal wierzę ! Naprawdę nie umiem myśleć inaczej, no normalnie wczoraj już sobie myślałam, że może ten sprzęt jej zastrajkował, że nie może być inaczej! Będzie oczywiście co ma być, ale ja niezmiennie trzymam kciuki! Musisz mieć nadzieję do samego końca !
Dzięki. Ale potwierdzili w szpitalu najgorsze. Jestem już po zabiegu. Wrocilam do domu
 
reklama
Lux bardzo mi przykro ;(
A ja powiem wam że wczoraj byłam u endokrynologa bo mam za wysoką tarczyce w ciąży a przed nie miałam wogóle. Ale zrobiła mi usg i wychodzi na to że nie mam tylko poprostu mi podniosła się w ciązy i dostałam najniższą dawkę euthyroxu i mam brac a za 4 tygodnie sprawdzić sobie tarczyce bo musze obniżyć ją :) Mam nadzieję że będzie sie obniżała :)
 
Do góry