reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Ja myzze isc zrobic cytomegalie.
Lekarz mi jej nie napisal na skierowaniu.....

Dzis mi sie snilo, ze bylam.na badaniach i lekarka mj tlymaczyla, ze jak wyjda wyniki z 1 tabelki to musze jak najszybciej usunac dziecko.
Ja nie wiem czy to mi przepisał z tych dziwnych rzeczy to mam tylko to co wam wkleiłam, reszta glukoza, mocz, morfologa, kiła
 
reklama
Dziękuję [emoji173]
Wybór na pewno jest. Do tego lekarza poszłam, bo mój gin mnie tam skierował. Ponoć super sprzęt i lekarz i zrobią to porządnie.
Ale lekarzowi się spieszylo chyba i jak chciałam dopytać o szczegóły to tylko powiedział, ze wszystko jest prawidłowo i tyle. Poczułam się jakby mnie wyganial z gabinetu.
No to ja bym zmieniła.
Też miałam podobne odczucia właśnie na 3, jeszcze Pani doktor sobie urlop planowała przy mnie jak pielęgniarka wprowadzała dane, plus powiedziała że za wcześnie przyszłam i nie oceni czegoś związanego z mózgiem, a jak wiadomo termin proponują w recepcji a nie ja sobie wybieram, nawet nie wiedziałam że tak to działa. Tym razem idę gdzieś indziej, zobaczymy co z tego będzie.
Dziwne że nie dali Ci opisu bez pappy, bo u nas tak to działa, że od ręki opis bez, a 2 tyg później drugi z pappa się odbiera.
Wazne że wszystko jest okej, teraz trzeba się tylko cieszyć [emoji5] jakoś tak lżej jest po tych badaniach, już się doczekać nie mogę [emoji16]
 
Odbierałaś już swoje badania ? Ja się zdziwiłam że tego samego dnia są wyniki, ale pytałam przy okienku i nic nie wspominała, że trzeba dłużej czekać czy coś
Nie bo nie mam co z dziećmi zrobić. Nie chce ich brac bo teraz starsza wymiotuje [emoji852] dzisiaj idę z nimi do lekarza to może podjadę po wizycie po te wyniki
 
No to ja bym zmieniła.
Też miałam podobne odczucia właśnie na 3, jeszcze Pani doktor sobie urlop planowała przy mnie jak pielęgniarka wprowadzała dane, plus powiedziała że za wcześnie przyszłam i nie oceni czegoś związanego z mózgiem, a jak wiadomo termin proponują w recepcji a nie ja sobie wybieram, nawet nie wiedziałam że tak to działa. Tym razem idę gdzieś indziej, zobaczymy co z tego będzie.
Dziwne że nie dali Ci opisu bez pappy, bo u nas tak to działa, że od ręki opis bez, a 2 tyg później drugi z pappa się odbiera.
Wazne że wszystko jest okej, teraz trzeba się tylko cieszyć [emoji5] jakoś tak lżej jest po tych badaniach, już się doczekać nie mogę [emoji16]

Dokładnie tak jak mówisz. Lżej mi na duchu od razu. Po tych moich stratach miałam w głowie same czarne scenariusze. Mimo dziwnego podejścia lekarza cieszę się z wyników:) no i najważniejsze- byłam w stanie powiedzieć synkowi. Płakał ze szczęścia ❤
 
Alexa - super że wszystko dobrze po wizycie, tak ma być :)

Topika - u mnie właśnie prenatalne też były dosyć szybko 10/15 minut a przed jeszcze z 15 minut rozmowy. Ale mój na szczęście odpowiadał na pytania mój tz pytał co to ta przeziernosc dlaczego się bada na wszystko odpowiadał i jeszcze co było śmieszne to był nie w swoim gabinecie bo z oddziału przyszedł tylko na wizytę że mną i nie mógł ogarnąć tego sprzętu od zdjęć usg i co mierzył to mu się drukowalo zdj w formie papierowej i w tej formie jak z usg wychodzi i dostałam chyba z 10 zdj zamiast 3/4 jak ostatnio hehe a mówi bierze pani jak wydrukowalo tyle! Hehhe

Ja właśnie nie przybrałam na wadze nic i trochę się martwię :/ już 12t 5d wg ostatniego usg :/ wymiotuję ale nie kilka razy dziennie i mało jem bo mi się nie chce :/ jecie na siłę?? Może tak powinnam :/
 
@Alexa1905 Ja bym poszła do innego gin na polowkowe. Nie lubię takiego traktowania. To nie są wyścigi tylko ważne badania. Lekarz powinien mieć czas żeby odpowiedzieć na pytania i wątpliwości.

@Luxuorius ściskam Cię mocno. Odezwij się później do nas...

Ja +2 kg póki co, ale było 0 wymiotow, 0 mdłości i 0 zgagi - ale na to przyjdzie jeszcze pora. Za to ciągle jestem głodna i jem więc uważam że póki co to dobry wynik. Z blizniakami byłam ze 25 kg na plusie i jakoś udało mi się schudnąć do normalnej wagi więc nie ma co się tym zbytnio przejmować.
 
Ja czasem się zmuszam do jedzenia. Przez większość czasu jednak jem polowe albo i mniej niż to co na talerzu. Gula w gardle i tyle.


Lux, dawaj znać jak sytuacja u was.
 
reklama
Do góry