reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Sorry dziewczyny. Ale czy te kluski ziemniaczane, o ktorych bylo wspomniane to sa poznanskie szare kluchy czy inne kluski tu sa na mysli???
 
Zadam mega głupie pytanie, ale proszę o wyrozumiałość ostatnie badanie moczu nie wiem kiedy było :p Pani w aptece dała mi pojemnik 100 ml trzeba go całego zapełnić czy pół czy jak ? :p
 
Zjadlabym......[emoji1787][emoji1787][emoji1787]
Ja na samą myśl o nich wymiotuje :p ja już po lekach, zastrzyku idę spać i jutro rano laboratorium mnie czeka ;) a tam chyba nie ma pierwszeństwa dla ciężarnych więc módlmy się żeby nie było kolejki na 3 h :p swoją drogą rozumiem, że tylko wykaz badań zabrać nie trzeba żadnych kart ciąży itp?
 
Tak tak tak. Sama robilas? Dodajesz maka ziemniaczana czy pszenna? To sue nazywa albo szare kluchy zelazne albo kluchy na pyrach :)
 
reklama
Do góry