reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

Żeby nie było u mnie tak kolorowo to witam się ponownie z córką ze szpitala [emoji24] niestety leczenie oskrzeli w domu nam się nie powiodło bo zaczęły się duszności i trzeba było przyjść na oddzial
 
reklama
Moi pomimo ferii II przyzwolenia na dłuższe spanie wstali przed 8 [emoji23]

Nie wiesz jak się Robi ? wyganiasz wieczorem do snu z tekstem „ idźcie spać , bo jutro wcześnie wstajemy „ wtedy śpią ile wlezie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji85]



Aż zerknęłam na moj wynik grupy krwi i pisze NIEPOTWIERDZONY. na szczęście mam 2 wynik z wcześniejszej ciąży wiec myśle ze będzie ok jak będę miała te dwa wyniki .
Umówiłam się na środę 17:00 na wizytę. I już się doczekać nie mogę [emoji4]
 
Marzycielka8- ja mam wynik z centrum krwiodawstwa zrobiony ponad 10 lat temu z wynikiem grupy krwi i mój lekarz powiedział że mu to wystarczy. Także nie wiem czy w każdym województwie inne przepisy, pojęcia nie mam.

Klaolia strasznie współczuję tego szpitala ale jak trzeba to trzeba :(:(powodzenia i zdrówka!!!

Ja zaczynam chyba wymioty od 11 tygodnia..także nooo masakra już wczoraj rano wczoraj wieczorem a dziś jechałam samochodem z mężem i krzyczałam żeby się już zatrzymał bo nie wytrzymam otworzyłam drzwi i wymiotowalam kurde:( nie spodziewałam się że to się może Zacząć tak późno zazwyczaj jak u Was patrzyłam to od początku a powinno ok 12 tyg minąć a tu ajjj brak słów :(
 
@klaolia przykro mi że znów szpital [emoji17] szkoda malutkiej. Zdrówka życzę

Kochane jestem po wizycie [emoji4]
1,42cm dzidziutka widziałam. Piękne serduszko i książkowa ciąża ( tak powiedział pan doktor) tc: 7+5
Książeczka krwiodawstwa wystarczyła, badań nie muszę robić.

Ufff tak się bałam. A teraz z 10kg stresu mi zeszło. Prenatalne powiedział, że nie muszę robić, ale jak bardzo chce to mogę. Więc mam się umówić między 11 a 22.02. Następna wizyta za 4 tygodnie.

Dziękuję za kciuki [emoji8][emoji8][emoji8]
 
reklama
@klaolia przykro mi że znów szpital [emoji17] szkoda malutkiej. Zdrówka życzę

Kochane jestem po wizycie [emoji4]
1,42cm dzidziutka widziałam. Piękne serduszko i książkowa ciąża ( tak powiedział pan doktor) tc: 7+5
Książeczka krwiodawstwa wystarczyła, badań nie muszę robić.

Ufff tak się bałam. A teraz z 10kg stresu mi zeszło. Prenatalne powiedział, że nie muszę robić, ale jak bardzo chce to mogę. Więc mam się umówić między 11 a 22.02. Następna wizyta za 4 tygodnie.

Dziękuję za kciuki [emoji8][emoji8][emoji8]
Czemu powiedział że nie musisz? Kurde mega dziwnie, to są najważniejsze badania w ciąży... Nie spotkałam się z takim podejściem szczerze mówiąc.
 
Do góry