reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Dziewczyny boje się reakcji w pracy i mówię całkiem serio mega mnie to stresuje i nie wiem czy powiedzieć najpierw czy wziąć L4 boje się, że bardzo negatywnie to przyjmą że pracuje krótko już w 3 msc ciąży że ktoś mi powie że zrobiłam tak celowo itd eh
Pociesze cie ze ja w dwóch poprzednich ciazach jak i teraz też się mega stresuje tym zeby powiedzieć to w pracy szefowi. Jak już powiem to ulga. Roznosi się samo. Ale muszę iść w końcu tez pogadać...
 
Laseczki mamy już większego dzidziusia. Ale o tydzień młodsza fasolka. Odpowiada po zmierzeniu 6+1 a my dziś wg OM 7+1 więc akcja serduszka była, ale jeszcze wczesna. Lekarz chce nas widzieć za tydzień. Ale wszystko wygląda ok.
To swietne nowinki! Czy lekarz powiedzial skad ta różnica? Pozna owu czy zagniezdzenie? Czy lekarz przesunal Ci twrmin porodu na poczayek wrzesnia w takim razie???
 
To swietne nowinki! Czy lekarz powiedzial skad ta różnica? Pozna owu czy zagniezdzenie? Czy lekarz przesunal Ci twrmin porodu na poczayek wrzesnia w takim razie???

Powiedział, że na razie nie będziemy na niczym innym się skupiać, tylko na tym, by za tydzień zobaczyć serduszko. Za tydzień karta ciąży itp. Najpierw odpoczynek i pozytywne myśli, ale że wyglada wszystko ok, to czekam cierpliwie.
 
reklama
Do góry