reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2019

reklama
Biedronka0506 - 3 sierpnia
Genadia - 5 sierpnia
klaolia - 7 sierpnia
Maridonna - 8 sierpnia
Spina - 10 sierpnia
madzia14 - 14 sierpnia
Carenik - 15 sierpnia
Nattula - 17 sierpnia
 
Ostatnia edycja:
Nie miałam zamiaru nikogo obrazić. Nie mylmy smarowania skóry (Co też robie) z walką z rozstepami. Po prostu ja osobiście nie rozumiem takiego zainteresowania rozstepami na tak wczesnym etapie ciąży. To nigdy nie było dla mnie ważne- ani przed ciążą ani w pierwszej książkowej ciąży ani w żadnej pozostałej.
Myślę, że dla nikogo nie jest to jakaś mega ważna kwestia bo chyba każdy liczy się z tym jak i wieloma innymi mniejszymi lub większymi niedogodnościami. Rzuciłam taki luźny temat bo akurat dziś dostałam balsam. ;)
Hej dziewczyny dziś miałam wizytę [emoji12] wszystko ok [emoji7] serduszko bije [emoji6]
Super, gratuluję!
Dziewczyny a moze by tak zrobic posta z listą sierpniówek wraz z terminami?;)
Jestem za :) u mnie termin jest niejednoznaczny, według owu wypada na 5 sierpnia, a według om 9 sierpnia :)
 
reklama
Do góry