reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Ja jakbym miała częściej niż co 4 tyg to bym finansowo nie wydoliła, miałam tak po 2 wizycie prenatalne mi wyskoczyły na za 2 tygodnie, ale tego nie mogłam przeskoczyć
 
reklama
Ja jakbym miała częściej niż co 4 tyg to bym finansowo nie wydoliła, miałam tak po 2 wizycie prenatalne mi wyskoczyły na za 2 tygodnie, ale tego nie mogłam przeskoczyć
Ja chodzę do swojego gina i na wszystkie badania do lux medu :) mam tam opiekę medyczną z pracy i nic nie płacę :)
Tylko prenatalne nie są w pakiecie, więc przez całą ciążę wydaję tylko trzy razy po 250 zł na prenatalne :)

p19u43r85mf3dc6h.png
 
1520281308-9524ef9c44b749c7-aaaaaa.jpeg
1520281314-0b318aab4d415021-aaaaaa.jpeg
1520281319-ca0dd59074d73dc7-aaaaaa.jpeg
1520281323-a00f440634786588-aaaaaa.jpeg


Przeglądałam też artykuły do pokoiku dziecięcego w IKEA i są przecudne lampki na ścianę, aż chyba wezmę dwie jak będziemy jechali w połowie maja po wszystkie rzeczy [emoji16][emoji16]


oar8flw1mdp5ujvp.png
Super są te lampki, Kubuś ma nad swoim łóżeczkiem gwiazdkę. Dla nowej dzidzi planuje kupić dwie chmurki.

Też szukam fotela do pokoju dzieci, ale wszystkie wydają mi się albo niewygodne albo są za duże.:-( :(
 
Ja chodzę do swojego gina i na wszystkie badania do lux medu :) mam tam opiekę medyczną z pracy i nic nie płacę :)
Tylko prenatalne nie są w pakiecie, więc przez całą ciążę wydaję tylko trzy razy po 250 zł na prenatalne :)

p19u43r85mf3dc6h.png
Ja też chodzę wlasnje do luxmedu z tą różnicą że nawet za badania prenatalne nie płacę.. o dziwo :) a mogę wiedzieć ile płacisz za taki pakiecik ? :)


Jak czytam te wasze posty ze już kupujecie rzeczy dla bobasa, jakieś skarpeteczki, ubranka butelki to ja ładnie jestem z tyłu :O ale na razie się wstrzymam ze wszystkim. Pewnie do czerwca. Tym bardziej że i tak nie mogę sobie pozwolić na długie spacery po sklepach więc pewnie skończy się w sklepie internetowym ;)
 
Ja chodzę do swojego gina i na wszystkie badania do lux medu :) mam tam opiekę medyczną z pracy i nic nie płacę :)
Tylko prenatalne nie są w pakiecie, więc przez całą ciążę wydaję tylko trzy razy po 250 zł na prenatalne :)

p19u43r85mf3dc6h.png
To podobnie jak ja:), ale ja to też prenatalne mam w pakiecie :) także póki co wydaje pieniążki na duphaston i Wit. dla kobiet w ciąży

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć kobietki :) ja tez juz po wizycie, ogólnie z dzidzia dobrze okazuje się że jednak może być dziewczynka a nie chłopczyk, ja na antybiotykach przez 3tygodnie na toksoplazmoze...
 
To podobnie jak ja:), ale ja to też prenatalne mam w pakiecie :) także póki co wydaje pieniążki na duphaston i Wit. dla kobiet w ciąży

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja właśnie teraz przeszłam na luteinę dopochwową . Ulga dla portfela :D a duphaston po jakiej cenie kupujesz ? Ja na początku płaciłam po 37 zł za opakowanie. Dopiero później znalazłam aptekę gdzie mieli go za 19.99 zł . Cena prawie przez pół
 
To podobnie jak ja:), ale ja to też prenatalne mam w pakiecie :) także póki co wydaje pieniążki na duphaston i Wit. dla kobiet w ciąży

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja właśnie teraz przeszłam na luteinę dopochwową . Ulga dla portfela :D a duphaston po jakiej cenie kupujesz ? Ja na początku płaciłam po 37 zł za opakowanie. Dopiero później znalazłam aptekę gdzie mieli go za 19.99 zł . Cena prawie przez pół
 
Ja właśnie teraz przeszłam na luteinę dopochwową . Ulga dla portfela :D a duphaston po jakiej cenie kupujesz ? Ja na początku płaciłam po 37 zł za opakowanie. Dopiero później znalazłam aptekę gdzie mieli go za 19.99 zł . Cena prawie przez pół
To ja na początku za 29.99zl, a ostatnio podnieśli cenę w aptece i za 32zl. O to się muszę rozejrzeć za lepsza apteka. Kurcze mi ginekolog póki co nic nie mówi o stopniowym odstawieniu, może że dopiero zaczynam 14 Tc, hm..

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To ja na początku za 29.99zl, a ostatnio podnieśli cenę w aptece i za 32zl. O to się muszę rozejrzeć za lepsza apteka. Kurcze mi ginekolog póki co nic nie mówi o stopniowym odstawieniu, może że dopiero zaczynam 14 Tc, hm..

Napisane na Redmi Note 4 w aplikacji Forum BabyBoom

Mi zmieniła pani doktor na luteinę z tego powodu że mam krótka szyjke a przy szyjce luteina podobno może pomóc :) najlepiej zadzwonić do aptek i po prostu zapytać o cenę duphastonu :) u nas w Rzeszowie jest dość prosto bo jest sieć aptek która ma sporo tańsze leki od innych
 
Do góry