reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Tak się zastanawiam... na mojej ostatniej wizycie czyli końcem 14 tyg gin powiedziała że mam łożysko z przodu i zakazała współżycia aby nie powstał krwiak. Czy ktoś miał podobną sytuację? Nie jestem doświadczona i stąd pytanie: czy łożysko może się jeszcze przemieścić na właściwe miejsce?
Koleżanka, która mnie wczoraj odwiedziła jest w 25tc ma przodujące łożysko. Lekarz powiedział, że jej się nie zmieni pewnie z racji, że już tak zaawansowana ciąża. Ma rodzić naturalnie ale pod większą obserwacją bo pierwsze może urodzić łożysko a to niebezpieczne i jeśli by tak było będzie miała cc.
 
reklama
Ooo już Cię kocham [emoji173]️ Bo też mam z przodu, ale nic lekarz na ten temat nie mówiła, więc się znów przeraziłam, czytając o lezeniu, abstynencji w łóżku i CC...

9.08.18r. [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
Mnie lekarz od razu różnicę wytłumaczył, bo stwierdził że na pewno zacznę szukać w sieci[emoji23]

16uds65gk16dflk6.png
 
1520281003-3785403ff02e109f-aaaaaa.jpeg
1520281008-2c98675657b40037-aaaaaa.jpeg


Zmieniając trochę temat ja przeglądam na Internecie jakieś fotele do pokoiku małej żebym miała na czym siedzieć, karmić, utulić do snu itd. Jak patrzę na niektóre strony to ceny są zawrotne, na Allegro znalazlam coś w tym stylu, są różne kolory tkanin i na zamówienie można sobie wybrać. Ale zastanawiam się czy będzie to odpowiedni fotel, czy spełni swoją najważniejszą funkcje.

Jeśli chodzi o wymiary to jest świetny, bo nie zajmuje dużo miejsca, a ten pokoik, który będziemy robić dla dzidziusia to nie jest zbyt duży, wiec wszystko trzeba z głową poszukać.



oar8flw1mdp5ujvp.png
 
Mamusie ale piszecie cieżko nadrobić chwile zaległości [emoji6] nie wiem czy to pytanie juz było ale bardzo mnie nurtuje co bierzecie do szpitala dla dzidziusia łącznie z jakimi rozmiarami ciuszki? Jestem zielona w tym a chciałabym sie chociaż psychicznie przygotować, zwłaszcza ze nie mam jeszcze ani jednego ubranka i jestem przed zakupem wszystkiego [emoji849]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Tak, słyszałam coś o przodującym łożysku i wiem że to co innego niż łożysko z przodu. Ale dziwczyny użyły określenia że mają łożysko z przodu więc przyjęłam że to nie chodzi o przodujące ;)
W kazdym razie łożysko na przedniej ścianie macicy, z przodu jest ok ;)
 
1520281308-9524ef9c44b749c7-aaaaaa.jpeg
1520281314-0b318aab4d415021-aaaaaa.jpeg
1520281319-ca0dd59074d73dc7-aaaaaa.jpeg
1520281323-a00f440634786588-aaaaaa.jpeg


Przeglądałam też artykuły do pokoiku dziecięcego w IKEA i są przecudne lampki na ścianę, aż chyba wezmę dwie jak będziemy jechali w połowie maja po wszystkie rzeczy [emoji16][emoji16]


oar8flw1mdp5ujvp.png
 
Tak, słyszałam coś o przodującym łożysku i wiem że to co innego niż łożysko z przodu. Ale dziwczyny użyły określenia że mają łożysko z przodu więc przyjęłam że to nie chodzi o przodujące ;)
W kazdym razie łożysko na przedniej ścianie macicy, z przodu jest ok ;)
Masz rację, nasza wina[emoji4]

16uds65gk16dflk6.png
 
Mamusie ale piszecie cieżko nadrobić chwile zaległości [emoji6] nie wiem czy to pytanie juz było ale bardzo mnie nurtuje co bierzecie do szpitala dla dzidziusia łącznie z jakimi rozmiarami ciuszki? Jestem zielona w tym a chciałabym sie chociaż psychicznie przygotować, zwłaszcza ze nie mam jeszcze ani jednego ubranka i jestem przed zakupem wszystkiego [emoji849]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
Ja tez się dopinam do pytania, czy w sierpniu jak będzie z 30stopni body wystarczy ? Czy trzeba jakieś lekkie pajace brać, nie chce zagotować bobasa w takie upały, zwłaszcza ze rożek jeszcze będzie, ale tez nie chce być wyrodna matka która w samych bodziakach dziecko ma :D
 
1520281308-9524ef9c44b749c7-aaaaaa.jpeg
1520281314-0b318aab4d415021-aaaaaa.jpeg
1520281319-ca0dd59074d73dc7-aaaaaa.jpeg
1520281323-a00f440634786588-aaaaaa.jpeg


Przeglądałam też artykuły do pokoiku dziecięcego w IKEA i są przecudne lampki na ścianę, aż chyba wezmę dwie jak będziemy jechali w połowie maja po wszystkie rzeczy [emoji16][emoji16]


oar8flw1mdp5ujvp.png

Śliczne są te lampki, jak będziemy się wybierać na zakupy do ikei to na pewno lampki też kupię :D
Ja mam wizytę dopiero 14 marca. Na każdej wizycie mam robione USG, a chodzę prywatnie :p dziś zaczął mnie pobolewać dół pleców, chyba wszystko zaczyna się rozciągać..
 
reklama
Do góry