reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

reklama
ninex - zazdroszcze pogody, u mnie mgla, wilgoc, mzy. Brrrrr paskudnie...


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Dziewczyny, na poprawę humoru... mój synek [emoji23] Zobacz załącznik 837029

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
To ja też się swoim pochwalę:
DSC_1097.jpg

Plus zadanie na spostrzegawczość:
_20180127_135246.JPG
 

Załączniki

  • DSC_1097.jpg
    DSC_1097.jpg
    675,7 KB · Wyświetleń: 381
  • _20180127_135246.JPG
    _20180127_135246.JPG
    503,9 KB · Wyświetleń: 386
Tak piszecie o tej płci a ja w sumie nie wiem co bym chciała usłyszeć w tym temacie, mam dni ze jestem nastawiona na córkę a mam dni gdy myślę że drugi syn to jest to [emoji3]

Dobrze ze nie muszę podejmować decyzji [emoji23]


Hahah to prawda. Ja zawsze marzyłam, że pierwszy będzie syn a później córka. Ale nigdy nie przypuszczałam, że można tak się czuć w ciąży. Więc teraz chciałabym aby to była dziewczynka i na tym poprzestanę :) Także podziwiam Was dziewczyny, że pomimo złego samopoczucia w 1 ciąży decydujecie się na kolejne.

Ps. Koty Wasze są przecudowne - uwielbiam:happy:
 
Całkiem podobni [emoji16] Twój tez taki szatan? [emoji1]

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
Niee mój grzeczniutki ;) tzn. Chyba grzeczniutki. Bo jak przychodzi to najpierw się przymila a potem idzie spać- i tak spi i śpi i śpi a potem jak wstanie to zje i znowu idzie :rolleyes2: a miał być kotek domowy a wyszedł jak zwykle podworkowy :biggrin2: jedynie sezon jesien- zima spędza na parapecie :rolleyes: ale teraz taka zima że on już wiosnę poczuł :tak:
Ale fakt bardzo podobne :tak: takie Sylwestry z tej bajki:
109961247.jpg
 

Załączniki

  • 109961247.jpg
    109961247.jpg
    32,6 KB · Wyświetleń: 394
reklama
Niee mój grzeczniutki ;) tzn. Chyba grzeczniutki. Bo jak przychodzi to najpierw się przymila a potem idzie spać- i tak spi i śpi i śpi a potem jak wstanie to zje i znowu idzie :rolleyes2: a miał być kotek domowy a wyszedł jak zwykle podworkowy :biggrin2: jedynie sezon jesien- zima spędza na parapecie :rolleyes: ale teraz taka zima że on już wiosnę poczuł :tak:
Ale fakt bardzo podobne :tak: takie Sylwestry z tej bajki: Zobacz załącznik 837065
Mój egzemplarz to diabeł wcielony, typowy twardziel (co widać na zdjęciu [emoji23]). Nie da sie przytulić ani pogłaskać, bo to dla slabeuszy. Ma swój świat i swoje ścieżki, taki styl [emoji39] ale śpi tylko z moją Córką.

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry