reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe Mamy 2018

Kurczę, chwile mnie nie było a tu takie smutne wieści :(

@Wiola1985 @pralinka92 - strasznie Wam współczuję [emoji22] obyście długo na następne dwie szczęsliwe kreseczki nie musiały długo czekać [emoji9]

8une3e3kck8m6mea.png
[emoji8]

Napisane na SM-G950F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Widzę że dla wielu z nas dziś sprzątająca sobota. U mnie też porządki od rana, mąż pomaga bo zapuscilam trochę mieszkanie przez ten tydzień, a jutro goście. Córka miała w czwartek urodziny, jutro rodzina się zjedzie. Jestem strasznie zmęczona, ale najważniejsze że tort zrobiony, żeberka się marynuja, chata prawie posprzatana. Dziś pewnie nie będę miała problemów ze spaniem hi, hi. :-) :)
 
U mnie dziś pierwszy raz w nocy nie obudziłam się na siusianie i do 10-tej nie byłam nawet głodna a we wcześniejsze dni to już od 7 mnie ssało i umierałam z głodu... aż zaczęłam się bać czy wszystko w porządku...hmmm...kolejna wizyta w następny poniedziałek dopiero..


Sent from my iPad using Forum BabyBoom
 
Widzę że dla wielu z nas dziś sprzątająca sobota. U mnie też porządki od rana, mąż pomaga bo zapuscilam trochę mieszkanie przez ten tydzień, a jutro goście. Córka miała w czwartek urodziny, jutro rodzina się zjedzie. Jestem strasznie zmęczona, ale najważniejsze że tort zrobiony, żeberka się marynuja, chata prawie posprzatana. Dziś pewnie nie będę miała problemów ze spaniem hi, hi. :-) :)
O.. żeberka pycha :-) dzisiaj miałam w planach je robić ale jakoś do sklepu nie mogłam się wybrać, ale napewno je zrobię w tygodniu bo za mną chodzą a do tego buraczki :p
 
U mnie dziś pierwszy raz w nocy nie obudziłam się na siusianie i do 10-tej nie byłam nawet głodna a we wcześniejsze dni to już od 7 mnie ssało i umierałam z głodu... aż zaczęłam się bać czy wszystko w porządku...hmmm...kolejna wizyta w następny poniedziałek dopiero..


Sent from my iPad using Forum BabyBoom
Napewno wszystko w porządku :-)mi też jakiś czas temu przeszedł głód z samego rana wcześniej musiałam o 5-6 rano zjeść coś cokolwiek bo inaczej mnie ssało i doprowadzalo do mdłości, a teraz mogę długo wytrzymać bez śniadania czasem do 11-12 ;-) a z siusianiem w nocy nie miałam problemu jeszcze w sumie to chodzę późno spać ostatnio to północ, ale pewnie dopiero to przede mną :p
 
O.. żeberka pycha :-) dzisiaj miałam w planach je robić ale jakoś do sklepu nie mogłam się wybrać, ale napewno je zrobię w tygodniu bo za mną chodzą a do tego buraczki :p
Polecam zrobić żeberka z przepisu, który dostałam jakiś czas temu od znajomego z Ukrainy z majonezem. Majonez wymieszać z cebulą i przyprawami i natrzeć żeberka, wstawić na dwie doby do lodówki i potem upiec pod przykryciem. Mówię wam pycha, zrobiły furorę w całej mojej rodzinie. Mięsko mięciutkie i bardzo delikatne. Szczerze polecam. Nigdy nie jadłam lepszych.
 
Polecam zrobić żeberka z przepisu, który dostałam jakiś czas temu od znajomego z Ukrainy z majonezem. Majonez wymieszać z cebulą i przyprawami i natrzeć żeberka, wstawić na dwie doby do lodówki i potem upiec pod przykryciem. Mówię wam pycha, zrobiły furorę w całej mojej rodzinie. Mięsko mięciutkie i bardzo delikatne. Szczerze polecam. Nigdy nie jadłam lepszych.
O jak tylko obrzydzenie do mięsa mi minie na pewno spróbuję!! Brzmi pysznie.

ckai9jcgk10emd23.png


mhsv15nmhdmpbr2g.png
 
U mnie dziś pierwszy raz w nocy nie obudziłam się na siusianie i do 10-tej nie byłam nawet głodna a we wcześniejsze dni to już od 7 mnie ssało i umierałam z głodu... aż zaczęłam się bać czy wszystko w porządku...hmmm...kolejna wizyta w następny poniedziałek dopiero..


Sent from my iPad using Forum BabyBoom
Też miałam takie dni, kilka razy w nocy ani razu nie wstałam, bo byłam po prostu zbyt zmęczona (nie spałam wówczas za dnia), ale pęcherz to rano myślałam że mi umrze [emoji14] Z głodem podobnie, czasem jem w nocy, czasem rano brzuch boli od głodu, a czasem idę na śniadanie do mamy na drugi koniec miasta i tam dopiero po spacerze do niej uda mi się coś zjeść. [emoji14]

Niecierpliwie czekamy [emoji173]️
f2w3flw1cbdbspns.png
 
Witam w piękną słoneczną sobotę;)
Tez nie lubię prasować,jak muszę to dzień wcześniej przygotowuję , prasuję i po sprawie.
Mąż zabrał dzieci na spacer to ogarniam chatę ,puki siły wróciły,trochę zapuściłam mieszkanie:p
Potem ruskie nasza tradycja sobotnia.
Ja zaczynam drugi trymestr za tydzień to będzie skończony 14 tydzień,tak to zawsze liczyłam.[/QUOTE A powiedz pobolewa cię podbrzusze,albo kuje w macicy, ja byłam u lekarza w środę i wszystko Oki maluszek dobrze się rozwija,pomierzyla wszystko w porządku a od czwartku zaczęło mnie kłóć.No chyba ze to po badaniu.
 
reklama
Napewno wszystko w porządku :-)mi też jakiś czas temu przeszedł głód z samego rana wcześniej musiałam o 5-6 rano zjeść coś cokolwiek bo inaczej mnie ssało i doprowadzalo do mdłości, a teraz mogę długo wytrzymać bez śniadania czasem do 11-12 ;-) a z siusianiem w nocy nie miałam problemu jeszcze w sumie to chodzę późno spać ostatnio to północ, ale pewnie dopiero to przede mną :p
Ja niestety mam wszystkie obawy glod tyle ze ja nie jestem w dobrej sytuacji bo tabletki na tarczyce mam na conajmniej 30 min przed jedzeniem, problemy ze snem a o siusianiu nie wspomne czasem co 2 Godz :( choc czasem spie cala noc :)
 
Do góry