reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
lucalew szla na 12..moze się opoznilo czy cos ? może do sklepu poszla :D obiad gotuje :) spokojnie ! będzie dobrze :D

lilija ale w pl drogo on kosztuje co ja mam ...mnie w przeliczeniu 150 zl wyszedł..hm

cinamona hmm kto wie :D slysze serce jedno :D ale na tym etapie trudno bi mi było odroznic 2- chyba ze zlapal by doppler 2 hhahaha :D ale nie no spoko ! jedno będzie :D:D
 
lucalew szla na 12..moze się opoznilo czy cos ? może do sklepu poszla :D obiad gotuje :) spokojnie ! będzie dobrze :D

lilija ale w pl drogo on kosztuje co ja mam ...mnie w przeliczeniu 150 zl wyszedł..hm

cinamona hmm kto wie :D slysze serce jedno :D ale na tym etapie trudno bi mi było odroznic 2- chyba ze zlapal by doppler 2 hhahaha :D ale nie no spoko ! jedno będzie :D:D
na twoim miejscu sprawdzilabym tez z deugiego boku ;):szok::-D:-D:-D
 
Jestem dziewczyny, wlasnie wrocilam do domu, wszystko ok.
Dziekuje Wam kochane za kciuki i wsparcie, co ja bym bez Was zrobila?!
Jestem padnieta, bede klasc sie spac bo cala noc nie spalam z nerwow.
Najprawdopodobniej jakies naczynko moglo peknoc z szyjki lub nawet z pochwy.
Najwazniejsze ze z Ktosiem/sia wszystko ok, wiercilo sie i serduszko bilo a ja plakalam ze szczescia i ulgi.
Jeszcze raz dziekuje za wsparcie, jestescie kochane. Zdjecie wrzuce wieczorem.
 
reklama
anney a nie bylyby obok siebie ? weź! dowiem się na usg max miesiąc i bee wiedzieć ile bobasow w brzuchu mam :D a tam 5-raczki ! powiesze się na suchej galezi :D
 
Do góry