reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

reklama
Beata ja pewnie mino ruchow bede sluchac serduszka. Ciesze sie ze kupilam bo to ostatnia ciaza i nigdy wiecej nie poslucham.
 
Little me znalazlam wczoraj po ok 3 minutach teraz odrazu ale tylko dwie sekundy slyszalam i sie dzidzius schował bo juz nie znalazlam.

Beata masz doppler ? Polecam ;) zaluje ze przy starszakach nie mialam

Lilija ja mam jpd-100b fetal doppler zaplacilam 35f

Magdus to jak on nie wie to sama zadecyduj.moj m tez byl sceptyczny .. heh

o! kupilas ten co ja. fajny jest.
bardzo mnei uspokaja dopplerek. przynajmniej wiem,ze male zyje.
 
reklama
lilija kolezanka kupila jakiś w pl zapytam jaki- jest w 12 tc i bez problemu znalazła serduszko.

anney no ten sam ! w końcu pytałam o polecany ! co tam ze pol glowicyw mój tłuszcz wciskam :p ale serce znajduje hehe
w końcu to dopiero 10 tc..podobno pokazuje od 12..myslalm ze przez mój "puszek" dluzej poczekam:D a już slysze wiec chudzinki to wogle szybko mogą :D
 
Do góry