reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

O mojej legginsy właśnie przyszly:-) w końcu mam w co się ubrać

Akuku zazdroszczę że możesz posłuchać serduszka ja tez chce

Z wynikami nie pomogę nie znam się..

Lucalew? ?&&&
 
reklama
lilija - lubi taki styl jak Ty sie ubierasz :) Choć ja się w nim zbyt niekomforotowo czuje :)

beata - mnie pod brzuchem nie cisną.. na brzuchu zresztą też nie cisną, tylko jakiś taki dyskomfort mam. Zreszta, poki co si emieszcze spokojnie w swoje ciuchy.

anneczka - niestety nie mam pojecia... nie mialam nigdy z tym problemu.
 
Lucalew cos juz wiesz?

lucere ja tak jak ty nieznosze tych ciazowych spodni co sie naciaga na brzuch. Tez opuszczam na max i jest ok.

co do smarowania to ja brzuch i tylek smaruje kremem nive tym w blaszanym ciemnoniebieskim pudelku. Tutaj w es dziewczyny bardzo go sobie chwala. Prynajmniej tanio jest:-)
ktoras przypomniala mi o shea butter. Przeciez ja to gdziesm mam, musze poszukac i zaczac smarowac. W pierwszej ciazy od ok 4 miesiaca samarowalam sie preparatem przeciw rozstepom dla kobiet w ciazy firmy Elancy. Teraz chyba tez kupie i bede stosowala wieczorami a z rana tym co teraz. Chociaz wydaje mi sie ze jak maja wylezc to wyleza i tak:wściekła/y:
 
Glukozę już mialam robioną na pierwszej wizycie. A ze w rodzinie cukrzycę mam to tez musze zrobic krzywą cukrową chyba to się tak nazywa. Ale termin dostalam na ...... maja
 
Ja tez już nie wchodzę w swoje spodnie, dlatego stawiam na leginsy, dodatkowo mam zamiar na dniach pobiegać po lumpeksach, w Poznaniu jest ich mnustwo i niektore naprawdę bardzo solidne z super ciuchami, stawiam na tuniki i sukienki :).

A co to za urzadzenie którym słuchasz dzidziusia akuku? Ile kosztuje?

beata88 ja robiłam ale z krwi w pakiecie podstawowych badań zleconych po pierwszej wizycie, wynik miałam 92, a norma jest do 99 także muszę stroszkę przystopować ze słodkim.

Również uważam,że rozstepy to kwestia predyspozycji, kremy moga jedynie zmniejszyc ich ilośc, ale cos tam na pewno wyskoczy
 
ja mam miliardy rozstępów po bliźniakach. A smarowałam się ostro... i .. no właśnie. teraz mam suchą skórę i właśnie się zastanawiam w co tym razem zainwestować... tym czasem jakieś różne nawilżające stosuję i sprawdzam, który mi bardziej pomaga.
NIe... z rozstępami to się już pogodziłam całkiem ;)

lucalew odzywaj się!

ja też się dawno w zwykłe spodnie nie mieszczę... więc dołaczam do grona ;)
 
Lucalew trzymam kciuki, daj znac od razu !!!!!!!
Tez bym chciala podsluchac malucha, ale jak mojego pytam czy kupujemy detektor to powtarza 'nie wiem' ech.
Ja nosze zwykle jeansowe spodnie na guzik, ale w domu rozpiete :-) Same wiecie jaki mam brzuchol duzy :-)
 
Little me znalazlam wczoraj po ok 3 minutach teraz odrazu ale tylko dwie sekundy slyszalam i sie dzidzius schował bo juz nie znalazlam.

Beata masz doppler ? Polecam ;) zaluje ze przy starszakach nie mialam

Lilija ja mam jpd-100b fetal doppler zaplacilam 35f

Magdus to jak on nie wie to sama zadecyduj.moj m tez byl sceptyczny .. heh
 
reklama
Do góry