reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lucalew będzie dobrze.
Akuku Ty liczysz,że czwarta będzie dziewczynka a ja, że czwarte to będzie chłopak.nic się nie martw najwyżej się zmienimy po porodzie.... Haha... ;-)
Dziewczynki wy też macie już takie duże brzuszki? Ja mam taki jakby w środku mieszkały dwa dzidziole,normalnie jak w 6 miesiacu.Mój m się śmieje,że jak są dwa to przynajmniej im się nie nudzi bo grają sobie w łapki :-S
Narazie brzuszek smaruje balsamem Nivea nawilżającym i jak na razie jest ok.W poprzedniej ciąży miałam strasznie sucha skórę na brzuchu i bardzo mnie swedzial,nic nie pomagało,żadne specjalne kremy,balsamy czy oliwki aż kupiłam balsam z neutrogeny nawilżanie 24h i powiem,że to był strzał w 10tke.Stosowałam go do końca ciąży.
 
reklama
Jogobelka ja właśnie zamowilam ciążowe na allegro bo moje normalne tez mi się wpijają w brzuch. Nieraz mozna kupić leginsy w lumpeksie i miec tak po domu. Ja tak kupowalam z Nadią.
 
Leginsy to najlepsza rzecz w ciąży :D, zreszta nie tylko. Nigdy jakoś super szczupła nie byłam więc gdy ubierałam leginsy czułam się nieco szczuplej ,bo nic mnie nie opinało. U mnie narazie brzuszek lekko widoczny (nie wspominam o tym od żarcia :p), ale juz leginsy noszę prawie codziennie, do tego jakąś dłuższą koszulę. Dziś jestem ubrana tak :
Snapshot_20150128_1.jpg
 

Załączniki

  • Snapshot_20150128_1.jpg
    Snapshot_20150128_1.jpg
    16,2 KB · Wyświetleń: 49
To napisze cos w temacie kremów na rozstępy :)
Ja jestem zdania że jak sie ma predyspozycje to rozstępy i tak będą, jak nie to nie. Choć smarowanie napewno bardzo pomaga, to z pewnością nie załatwi sprawy. Uważam ze drogie kremy dają tyle co te tańsze. W pierwszej ciąży smarowałam Ziajka Mama mija (cos ok 15 zł i starczyło na cała ciaze) i jestem zadowolona - żadnych rozstępów, ale czy to krem czy brak predyspozycji?

Z palmersa miałam próbki i mi kompletnie nie pasuje ich zapach. Ale niektorzy lubią.

Aaa, i ważne.. może założymy jakiś wątek z linkami do stron polecanych itp.?
Polecam wam bardzo Sroka o.... - taka babka - fanatyczna składów chemicznych - rozkłada na czynniki pierwsze m.in kremy na rozstepy, ale też kosmetyki dzieciece (!) i kobiece. Kiedys duuuzo u niej czytałam, uważam że warto poczytać.

A co do ubrań - to ja nie znosze ciążowych naciąganch na brzuch spodni czy leginsów. Mi to jakos przeszkadza. Zawsze wszystko zsuwałam pod brzuch :) ale to chyba po prostu ten typ tak ma..
 
Dziewczyny co wy myslicie o tym, zrobilam komplet badan wszystko wyszlo ok oprocz glukozy na czczo, na wynikach bylo napisane ze norma to 3,9-5,9 a mi wyszlo 6,3 lekarz lekko zaniepokojony i ja rowniez. Zlecil mi ponowne wykonanie. Wybiore sie jutro lub pojutrze. Czy taki wynik swiadczy juz o cukrzycy? Czy ktoras z was ma jakies doswiadczenia lub podobne wyniki?
 
Lilija super wyglądasz :-) ja niestety spodni swoich juz nie założę :-/ tez chodzę w leginsach albo ciążowych.A w tym tygodniu wybieram się kupić jakieś luzniejsze bluzeczki.
 
Blackoffer i to jest rozwiazanie !
Ja am brzuch juz ogromny ;)

Niesnaruje niczym..smarowalam tylko w pierwszej ciazy i rozstepy dostalam..w pozostalych ciazach zadnego noweg bez smarowania .olewam to ;)

Emilk dalej goraczkowal w nocy ..teraz jeszcze nie .

Chlopaki w domu!

Ja tez chora.

Ide posluchac serduszka ;)
 
Tez poszukuje legginsow pod brzuszek bo nie powiem wywalilo mi juz nieźle. W poprzednich ciazach stosowalam zwykłą oliwke dla dzieci do calego ciala podczas kapieli na mokre ciało jeszcze pod prysznicem. Rozstępów nie miałam żadnych ale może to tez predyspozycje jak napisalyscie
 
reklama
Do góry