reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Sierpniowe mamy 2015

Lilija pewnie cie zobaczyl i się przestraszył;-):-D

Aneczka kiedys przejdzie;-) najpóźniej w sierpniu;-);-) nie no mi juz mdłości odpuscily także spokojnie. Jednak są jeszcze taki chwile że mi nie dobrze ale to tylko chwile:-)
 
reklama
hej

Ja trochę popracowałam, teraz zjadłam II sniadanie...i opadłam z sił, a za godzinę idę na ćwiczenia:tak: Jako że lepiej się czuję postanowiłam coś porobić i znalazłam babeczkę co mi pokaze co i jak mogę ćwiczyć :tak:

Lucalew - oby to było nic!

Lilja - ale parcie na drożdżówkę:-D:-D ja tak ostatnio po ziemniaki do sklepu gnałam bo mi się kopytek zachciało....późną, wieczorową porą :-p

Ja jestem za bb, na lipcówkach mamy grupę zamkniętą i jest ok. Mamy też fb, ale to nie to samoo...

Miłego dnia!!
 
hahahaha oj tak ,drożdżówka to to dzisiejszego dnia, co sprawiło mi najwiekszą radość :D . Jak mnie zobaczył nie ogarnietą to rzeczywiście móg sie przestraszyć... atrakcyjna z rana jestem,że ja pierdziele , do schrupania ..i pożygania :-D
 
reklama
Do góry