reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

marzenixx serdecznie gratuluje, tez sie zagapilam i nie spojrzalam a przeciez taki piekny suwaczek sie pojawil...

z drugiej strony podziwiam was dziewczyny.. ja jakos nie wyobrazam sobie drugiego dziecka teraz....
 
reklama
marzenixx serdecznie gratuluje, tez sie zagapilam i nie spojrzalam a przeciez taki piekny suwaczek sie pojawil...

z drugiej strony podziwiam was dziewczyny.. ja jakos nie wyobrazam sobie drugiego dziecka teraz....

dzieki karola, hehe ja tez sobie tego nie wyobrazam :-D spodziewam się że przez kolejne 2 lata czeka mnie hardcore , no a potem to już z górki haha:-D:-D
 
Dziewczynki,na początku będzie Wam ciężko ale potem,z biegiem czasu będziecie dostrzegac coraz więcej zalet wynikających z małej różnicy wieku między dzieciaczkami :tak:
Troszkę Wam zazdroszczę tych brzuszków,chociaż ja już swój "limit" wyczerpałam :-D obawiam się że nie podołałabym ani fizycznie ani psychicznie czwartej ciąży :sorry:
Zatem chociaż pogłaskac brzusie proszę! ;-)
 
To widzę, że Kasia nnie jest jedyna z Goyte :-)
Taycia, Kasia pije i z niekapka i ze słomki i z kubeczka, całkiem fajnie Jej to wychodzi ;-) U Ciebie już 27 tydzień, szybko leci :-)
Moniek, współczuje kataru ;-)
Marzenixx, ja Cię pamiętam. Gratuluje drugiej Dzidzi. Sporo Sierpniówek postarało się o rodzeństwo…
Jagieńka, Kasia też lubi muzykę. Może dlatego, że dużosłuchałam w ciąży ;-)
Karola, u nas reklamy to podstawa ;-) Ja też nie chciałabym mieć teraz drugiego dziecka bo by było mi ciężko, ale z drugiej strony jedno przy drugim się odchowa i później już z górki ;-) Tak czy siak zazdroszczę Wam brzuszków i też bym chciała :-p
 
Ostatnia edycja:
Pflaume - wlasnie nie ma szybko zleciec :tak: chce sie jeszcze Szymusiem nacieszyc :-D oraz jak to moj Maz okresli,ze zaczynam sie robic duza jak wieloryb:-) a co za tym idzie jest mi choliwka coraz ciezej :wściekła/y:

Juz niedlugo nasze dzieci beda mialy roczek...planujecie jakies imprezy? my w koncu zostajemy w IE,bo Maz za malo urlopu ma i nie starczylo by mu jak sie urodzi Mikus,wiec spedzimy urodzinki w trojeczke. Zamowilam torcika, kupie jakiegos fajnego duzego balona, czapeczke , plastikowe talerzyki i jakos kameralnie sobie spedzimy ROCZEK...a jak u Was?
 
hejka

gratuluje nowym zafasolkowanym:)

u nas 3 nowe zeby w ciagu 2 dni i kolejny idzie:)

my bedziemy miec wspolne urodzinki naszych 2 najmlodszych dziewczynek( maya 31 lipiec 3 lata i victoria roczek 12 sierpnia) wiec impreza bedzie 11 sierpnia:) gosci troche bedzie ale musi byc gwarno i wesolo:-D
niemniej jednak z okazji 3 urodzin naszej coreczki zrobilam dzis jej torta na jutro:-D
chwale sie fotkasmi bo sama jestem pod wrazeniem ze mi taki wyszedl a robilam pierwszy raz:-D
Zobacz załącznik 486841

pozdrawiam
 
Witajcie dziewczyny.
Marzenix serdeczne gratulacje! Spokojnych 9 mies! Jak się czujesz?
Dziewczyny dacie radę. Wiadomo że więcej obowiązków, ale powoli wszystko da się zorganizować. Ale moim zdaniem przy drugim dziecku jest jakoś lepiej. Bynajmniej u mnie tak było. Przy pierwszym nie umiałam się zorganizować. A jak Hania się urodziła to jakoś sprawniej było:-D
Co do roczku to robimy małą imprezkę. Tort i może grill.
Aga tort super! Sto lat dla Majeczki!
Nam przyplątała się gorączka. Byłam z Hanią u lekarza. Niby nic nie widać. Może na ząbki bo na dole coś chyba będzie wychodzić.
Pozdrawiam wszystkie serdecznie!
 
aga super ten tort

co do roczku.. beda chrzestni ze swoimi polowkami i dziecmi- 2 maluchow obydwoje ok 3 latek, kolezanka z corka (16lat)- niania Mai :o), kumpela z mezem i moja mama, na pewno bedie tort jakies ciacho salatki obiadek...
 
aga, super tor
Gratulacje dla zafasolkowanych mam, dzieci to wielkie szczeście ale ja jakos narazie nie mysle o drugim dziecku. Tak jakos mi cięzko ostatnio, chyba lekki dołek psychiczny. Niedługo przejdzie. Byłam z Pawełkiem u alergologa i dostał 3 zastrzyki, które maja mu niby pomóc. Zobaczymy.
Pozdrawiam serdecznie, aaa my juz po roczku. Było u nas ok 15 osób, a to najbliższa rodzina. Akurat pogoda nie była ciekawa wiec imprezka była w domku. Mały wybrał książeczkę!!! Teraz spi, usypiałam go ok 40 minut.
 
reklama
Do góry