reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

(po akceptacji moderatora naszej Renatki)

Lub mnie ;-)

Boshe, Niunia daje mi dzisiaj popalić na maxa. Nie chciała spać, chodź ledwo na oczy patrzała... Jakoś udało mi się Ją uspać, chociaż walczyła mocno.
 
reklama
flower szkoda, że nie mogłyśmy się poznać. Następnym razem proszę się ujawnić:tak:;-)
Chętnie do Was dołączę tylko jaki login a jakie hasło?

Pflaume
Igor też dziś padnięty dlatego już drugi raz śpi, ale u nas poszło gładko:-D
 
Witajcie!

Przepraszam, ze sie wtrace, ale przesypiaja wasze dzieciaczki juz cale noce?? Podczytuje Wasze forum, ale jakos tak nie kojarze jak u Was z nockami.
 
Hej!

Mlody w brzuchu kopie dzisiaj jak szalony :-)

Nikos - Szymon juz bez woreczka od kilku dobrych tygodni. Do raczki banana, czeresnie mu daje bez pestki, borowki sam sobie gryzie, gruszke do raczki i jablko tez i tak sobie mlody radzi. On juz praktycznie wszystko je...teraz ma akcje na owsianke,ze zabiera mi lyzeczke i sam sobie wklada do buzi. Uczymy sie jak korzystac z kupeczka niekapka,ale nadal nam kiepsko idzie. Powoli do celu....

Karolaola- nosze go,bo mam dwu poziomowe mieszkanie i jak chce do toalety to musze go wziac, jak sie kladziemy na drzemke ( do teraz z nim sypiam za dnia,bo inaczej nie dalabym rady) to tez nosze. Dobrze,ze coraz bardziej samodzielny sie staje. Dzisiaj kupilam mu pchacza (ten na zdjeciu to nie Szymek :-D) :
elcwalker-home.jpgMial byc prezent na Urodzinki w sierpniu,ale poki co to do chodzika juz nie chce tylko go pcha,wiec czas najwyzszy :tak:

Ja znowu mam urodzinki w sobote i kupilam sobie bluzeczke i sukienke ciazowa,a co ;-)

Naila - Szymcio tez przesypia cale noce ( no chyba,ze zeby dokuczaja lub zle sie czuje - przejedzony, chce mu sie prutkac )

Monila - Oczywiscie,ze pamietamy,ja czesto sobie mysle o Tobie i Karolku. Niech Bog ma Go w swojej opiece :-(
 
Naila, moja mała nie ma mowy, żeby przespała całą noc. Zawsze budzi się koło północy i później około 5,6 na butlę. Nie zawsze po 2 butli zaśnie. I tak kwitniemy od 5 rano....
 
reklama
Taycia, fajny „pchacz" Niunia, też już woli pchać chodzik niż w nim siedzieć. Kasi już daje wszystko do rączki od jakiegoś czasu i sobie je. Ostatnio nauczyła się pić ze słomki i kubeczka. Byłam zdziwiona, że tak szybko załapała o co chodzi ;-)

Wszystkiego najlepszego w dniu urodzin :-)
 
Ostatnia edycja:
Do góry