reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Cieszę się tym bardziej że Pani mgr do której jesteśmy umówione jest Absolwentką Akademii Medycznej im.K. Marcinkowskiego w Poznaniu, wydział fizjoterapii oraz certyfikowaną terapeutką metody NDT- Bobath oraz Bobath - Baby. Oba kursy ukończone w Krakowie. :tak:
 
reklama
flower kiedys jak bede miala chwile to wrzuce zdjecie Mai uda- to jest wielkie udzisko dopiero!!
pflaume no oby juz niebawem znow Maja zaczela przesypiac znow nocki... ale chyba wiem co bylo powodem wczesniejszych czestych pobudek- mamy 2 gorne dwojeczki :o)
 
Jagieńko, to Laura będzie w dobrych i doświadczonych rękach:-) To tym bardziej nie masz się czym martwić;-)

Karola i wszystko jasne, gratuluje kolejnych ząbków :happy:

Jak tak dalej pójdzie to Waszym Maluszkom wyjdą wszystkie ząbeczki, a moja dalej będzie bez uzębienia:szok::-D:-D
 
Witajcie dziewczyny! U nas w końcu słoneczko bo 2 dni tak lało że nawet nie wychodziłyśmy z domu. Przeczytałam Was i połowę zapomniałam;-)A więc tak:moja waży 8.300 więc z tych raczej mniejszych, raczkować nie raczkuje ale przemieszcza się jakoś po swojemu i wszędzie jej pełno. W ogóle taka marudna nie wiem czy na zęby bo ma tylko 2 na dole. Co do nocek to u nas jeszcze nie było przespanej:tak:Pozdrowienia dla wszystkich:-)
 
Hej Mama:-)

Kasia właśnie zasneła, to miałam okazje zajrzeć. A tu na forum cisza i pustki... :szok:

Gdzie jesteście Dziewczyny?
 
Pfalume - ładna pogoda to i pewnie ze spacerówkami śmigają:tak: MOja Karolcia z mężem też śmiga (został z nią w domu bo lekki katarek ma) a ja jeszcze w pracy siedzę a na 16 do gina znowu czekać na wyrok: zabieg czy się obejdzie. Ale jakoś jestem dobrej myśli bo te dziwne bóle, krwawienia i zasłabnięcia się raczej skończyły
 
flower, fajnie, że umieściłaś zdjęcie Karolci. Trzymam kciuki żeby obyło się bez zabiegu.

Lenia wkroczyła w nowy etap, kiedy zanosi się, ryczy kiedy tylko ktoś z kim przebywała, wychodzi z pokoju:szok:
Czytałam, że to normalne, ale jakie męczące:no: wyje jakby ją ze skóry obdzierali:shocked2:

Pogoda wreszcie piękna, wysłałam męża z dziećmi na spacer. W tym czasie ja położyłam farbę na włosy i rozkoszuję się samotnością. Miałam posprzątać, ale NIE, nie wykorzystam tego błogiego czasu na duperele.

Jagienka, wyjeżdżasz niedługo, a ja czuję jakby moja najlepsza kumpela się wyprowadzała:-(
Dobrze, że bierzesz ze sobą kompa:-p Nie zapomnij o nas. Zazdroszczę Ci:tak:
 
Nikos-moja ma to samo! Tylko ona tak robi tylko ze mną, nawet jak mąż jest i dojrzy że ja wyjdę to w ryk! to naprawdę męczące. Ale mam nadzieję że to przejdzie. Co do wyjazdu Jagienki-mam tak samo(powtarzam się). Ona zawsze coś fajnego napisze, jak trzeba to doradzi. Jest z tych osób które od razu wzbudzają sympatię:-)Nikos to sobie urządziłaś odpoczynek. Mi tego strasznie brakuje:tak:
Flower-trzymam kciuki, oby było wszystko ok.:tak:
 
reklama
Do góry