reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Witam, pewnie mnie już nikt nie pamięta ale postanowiłam sie odezwać. Czasami was nadal podczytuję. Mój Pawełek waży 11kg. Nie wiem jaki jest długi ale ubranka nosi na 80cm. Nadal nie mamy zęba ale czasami płacze w nocy, budzi się z krzykiem. Ładnie siedzi ale nie stoi jeszcze w łóżeczku. Nie raczkuje. Mamy problem ze spaniem w dzień. Ma problem z zaśnięciem. Chciałabym kupic małemu jakąś fajną zabawkę. Możecie coś zaproponować. Może jakies klocki? Macie cos fajnego???Pozdrawiam
 
reklama
uuu ale tu cisza, forum powoli umiera, troszke szkoda bo jak sie przypomni jak kiedys bylo, powspomina, echhh no ale coz obowiazki nie pozwalaja calymi dniami tu siedziec
 
Witam, pewnie mnie już nikt nie pamięta ale postanowiłam sie odezwać. Czasami was nadal podczytuję. Mój Pawełek waży 11kg. Nie wiem jaki jest długi ale ubranka nosi na 80cm. Nadal nie mamy zęba ale czasami płacze w nocy, budzi się z krzykiem. Ładnie siedzi ale nie stoi jeszcze w łóżeczku. Nie raczkuje. Mamy problem ze spaniem w dzień. Ma problem z zaśnięciem. Chciałabym kupic małemu jakąś fajną zabawkę. Możecie coś zaproponować. Może jakies klocki? Macie cos fajnego???Pozdrawiam

polecam klocki sensoryczne. Lenia całkiem niedawno zaczęła się nimi interesować, najbardziej lubi taki klocuszek z wystającymi wstążeczkami, sznureczkami.
FISHER PRICE KLOCKI SENSORYCZNE BŁYSZCZĄCE WIRUJĄ (2234156683) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
uuu ale tu cisza, forum powoli umiera, troszke szkoda bo jak sie przypomni jak kiedys bylo, powspomina, echhh no ale coz obowiazki nie pozwalaja calymi dniami tu siedziec

W weekend zawsze jest mniejszy ruch na forum.
Wiadomo, że z czasem też krucho. Jak moje dzieciaki na chwilę się zajmą, to biegam po domu z mopem, odkurzaczem lub sterczę w kuchni.

karolap, a jak u Ciebie z dietą bezmleczną przy karmieniu??
 
nikos oj ja tez czasami tak mam ze kiedy Maja spi staram sie szybko cos ogarnac w domu
co do diety bezmlecznej oki, tylko brakuje mi mleka i jego przetworow, uwielbiam rano kawke z mlekim, serki, twarozki , ser zolty a tu lipa... echhhh
 
czesc Kobitki!

ja dopóki nie pracowałam, to mialam sporawo czasu na neta.a teraz jak wrócę z pracy to chce spędzić czas z Natalką, do tego szkoła, obowiązki domowe.. no ale mus to mus ;)

brrr... snieg. powariowali tam na górze ;) ja chce slonce, ciepełko i spędzać mnóstwo czasu na dworze! a tak to idziemy, max godzina i wracamy uśmiergnięcie, o i wsio..

no i swieta za pasem :D
 
A ja ostatnio zaniedbałam spacerki. Nie mam cieplejszej kurtki a kombinezon zimowy za mały. Mój maluch szaleje: idzie spać o 18:00 a wstaje o 5:00. Do niedawna w ogóle nie chciał spać a teraz co 3 godziny spi 2 godzinki. Tak niedługo święta a ja nawet nie mam czasu posprzątać.Pozdrawiam
 
Moniek ja zakładam wiosenną (na polarku) kurteczkę, ale więcej warstw pod spod. no chyba ze pieruńsko wieje, to nawet nosa nie wystawiamy bo głowy urywa ;D
Trzymam kciuki, aby udało się wygmerać troche czasu na przygotowanie świąt !
Pieknei maleństwo spi, Natalka od ok 20 do 4 a potem do ok 6. nastepna drzemka w godzinach 9-10 rano
 
reklama
Do góry