reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

Patisa bardzo mi przykro, mam nadzieje ze facet zmadrzeje i zrozumie co zrobil, jesli mu bylo "zle u tesciow" to niech bedzie mezczyzna i zabierze was na"wlasne" mieszkanie
szczecia zycze i spoznione wszystkiego najlepszego z okazji urodzin
 
reklama
Witajcie, połtora tygodnia nie zaglądałam :( mąż przeinstalowywał mi system i później miałam problem z przypominaniem sobie haseł, w miedzy czasie śnieżyca i internet kablowy zaczął szwankować…czytam i czytam i już się pogubiłam co która pisała :-p
Maaaga Tobie się śniło, że wypadł Ci ząb. To jest mój odwieczny koszmar, od kiedy pamiętam co jakiś czas śni mi się,że wypadają mi wszystkie zęby i później po kolei je wypluwam,bleee. Nigdy nie sprawdzałam co to znaczy, bo się boję, że jakąś tragedię, a ja troszkę przesądna jestem.:zawstydzona/y:
Karolap5 mam nadzieję, że jakoś uda Ci się pobajerować w UP i dalej będziesz mogłą się cieszyć zasiłkiem ;-)
Mlodam wiem,że to żadne pocieszenie,ale pomyśl jak przyjemnie będzie się witać z mężem po każdej rozłące.
Piszecie też o wakacjach, my postanowiliśmy, że w czerwcu jedziemy nad morze. Musimy tylko trafić na na optymalną pogodę i powinno być ok. A czeka nas około 8 h jazdy :crazy:
Patisia, może nie powinnam,ale..…czasem lepiej jest się rozstać wcześniej, dziecko nie powinno być świadkiem kłótni rodziców. A życie w związku bez miłości jest bez sensu.Dasz radę, widać że jesteś twarda babka!

A my już od piatku jesteśmy na mleczku 2, bo tak nam pediatra wypisała receptę, a że 1 się skończyła to kilka dni wcześniej weszłyśmy na następny etap :-)
 
czesc
Patisa -mam nadzieje ze dzis juz lepiej.
JJ-my jedziemy w czwartek z rana.maz nas zawozi bo on tyle pracuje ze i tak non top jestem sama.wiec mam nadzieje ze bedzie dobrze .od 5 rano, do chyba o 19 mamy prom ,w samochodzie.oby mała to dobrze zniosla
 
Patisa-może to Ci się wydawać dziwne co teraz napiszę ale jednak... mój kolega a raczej bliski przyjaciel ożenił się był ze swoją żoną przez rok nawet nie cały w tym czasie było dzieciątko, miało pół roku kiedy odszedł wrócił za rok okazało się że według psychiatry miał depresję poporodową z której sam nie mógł wyjść wiem że to dziwnie brzmi ale tak było... teraz jest już z żoną 3 rok i nie ma zamiaru odchodzić. Też wyszłam za mąż 28 maja 2011...

marthha-z tymi zębami podobno zależy jak się śni, powiem Ci że u mnie okazało się, że zmarł chrzestny mojego ojca... sen mara...

karolap5- trzymam kciuki !:)

U mnie w końcu ruszyła winda hurrrrrrrra mogę wyjść na spacer nawet deszcz mi nie straszny :) Mała przeszła na 2 i jest ok. Tylko ostatnio nie chce za bardzo jeść za to dziś wypiła 0,5 l:szok: herbatki jestem w głębokim szoku. teraz bardzo marudziła bo nie mogła zasnąć ale już śpiocha więć ja odpoczywam na domiar złego się przeziębiłam.
Mam prośbę jakby któraś miała chęć to zagłosujcie można głosować raz dziennie z góry wielkie dzięki Natalka :) - Zdjęcie - *-spam-*

Pozdrawiam wszystkie mamuśki zauważyłam, że motto na dziś to damy radę ;)
 
mam pytanko ...jak robicie te kisielki ? i to zamiast owockow dajecie?
maaga-gratuluje windy haha i szybko wracaj do zdrowia.
 
dali ja robię 100 ml soku i do tego łyżeczka mąki ziemniaczanej :) reszta jak zwykły kisiel :)
tak sobie pomyślałam, ze można by to samo zrobić z musem owocowym ze słoika i też byłby fajny gęsty(treściwszy) kisielek....oj chyba jutro spróbuję ;)
 
JJ-dzieki...w polsce bede robic...bo tu nie mamy maki ziemniaczanej ,albo bardzo skutecznie sie ukrywa.
dzis tescie mnie odwiedza,maz bedzie w pracy...sa zaskoczeni ze na miesiac jade sama do polski i musza jeszcze zobaczyc małą.nie lubie jak oni wpadaja a meza nie ma.
 
Troszkę mnie nie było ale..nerwica mi o sobie przypomniała...:dry: No ale walczę i mam zamiar ją pogonić won! Czy się uda? -Czas pokaze...

Patisko,miałam Ci pisać na temat Twojego męża ale widze że nie ma po co...cóż,mogę tylko od siebie że nie był Was wart,tak-WAS,i Ciebie i Antosia,nie próbował zawalczyć,oddał walkowerem,masz rację-dzieciak z niego (choć ponoć faceci intelektualnie dojrzewają do bodajże 3rż a potem tylko rosną :-p)
Może sytuacja go przerosła,czy jak ale zachował się nieładnie...
Moja mama zawsze w takich momentach mówi "to dlatego że faceci są od innej małpy" :-D
Może i Twój mąż wróci a może i nie,zostawił Cie wtedy kiedy go potrzebowałaś...bez słowa...wiem jedno-raz utracone zaufanie bardzo ciężko odzyskać :no:
Przyjdzie taki czas że uświadomi sobie co traci tylko..wtedy może być za późno..

Mój też ma sporo za uszami ale tak reasumując to stanął na wysokości zadania bo ja podobnie jak Ty kochana miałam 20 lat jak wyszłam za mąż,też już z brzuszkiem,21 lat kończyłam jak dawidek miał 2 m-ce :tak: mój M jest ode mnie o 5 lat starszy a teraz,po 10 latach wspólnego życia wie że wspanialszej ode mnie nie znajdzie ;-):cool2:


Dali,musisz poszukać,ja kupowałam mąkę ziemniaczaną (potetmel) w Kiwi,macie gdzieś blisko?
Moja spacerówka też nie rozkłąda sie całkowicie na płasko ale małej się to podoba,w leżaczku na najniższym poziomie leży w tej samej pozycji więc raczej jej nie zaszkodzi,zresztą jak nie śpi to i tak się podrywa do siadu,chce więcej widzieć :)
Ogólnie chwalę sobie wersję spacerową,ma więcej miejsca,bardziej odpowiada jej ta perspektywa no i wbrew pozorom mogę ją dokładniej osłonić od wiatru czy zimna niż w gondolce,ta moja gondola to wogule była porażka,nikomu nie polecam :no:

Karolap,jak spotkania? Umówiłaś się juz z którymś z pracodawców? Jak to jest teraz? Pamiętam jak sama byłam na bezrobotnym (ze dwa lata temu) to można było dwa razy odmówić bez żadnych konsekwencji....

Maaga,parówki i pasztet to lekka przesada,jeśli chodzi o soczki to rozcieńczone czemu nie? Jeśli dziecko źle nie reaguje?
Ja z kolei mam koleżankę która swojej córce od 4 m-ca daje Danio z biszkoptami,kaszę manną na krowim mleku albo kanapki mleczne Kinder a nawet kapusniak czy grochówkę (w formie papki oczywiście) :szok: jest karmiona też piersią, teoretycznie nic nie jest,beknie,pierdnie i tyle jej :-D tylko nie wiem jak to się ma później do dopiero dojrzewającego układu pokarmowego dzidziusia, z pediatrą w każdym razie się pokłóciła bo ta jej powiedziała żeby jeszcze jej bigos ugotowała ;-) Nadmienię że jest to dziewczyna w moim wieku i jest to jej-podobnie jak u mnie trzecie dziecko,ma już 6 letniego synka i 4 letnią córcię...

A u nas walki jedzeniowej ciąg dalszy,po małym przełomie znowu bunt...
 
czesc Dziewczyny.
Troche mnie nie bylo. U nas tak sobie ze zdrowkiem. Maly zabkuje teraz ida dwie 3, w zabkowaniu jest szybciutki a w przewrotach leniem na brzuszek sie przewroci a zz brzuszka nie bardzo :( ale zaczyna chyba sprezynowac Mamy przerwe w rehab bo pochorowal sie z zap gardla zrobilo sie zap oskrzeli na szczescie juz wychodzimy z zap.
karolaola jak Igorek po podcieciu wedzidelka?? nie pamietam dokladnie kiedy mial miec a tylko tyle ze w pol roczku.
patisia jak poszedl sobie to i niech nie wraca. Moze Wybawi sie i co zechce wrocic? Ja wychodze z zalozenia ze jezeli tak ma byc to lepiej samej byc. Moj ojciec troche popijal i mama z nim byla tlumaczac ze dla naszego dobra. Z perspektywy czasu wolalabym zeby mama inaczej zrobila,
magaa nie zle jedzonko bratowa(jak dobrze pamietam) sewuje dziecku
My mamy taka spacerowke ULTRA LEKKIE 4-KOŁOWE QUATRO CROSS+6 xGRATIS (2155849395) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
reklama
Patrzcie jaki bajer znalazłam
Baby Safe Feeder™ | Baby Feeding Products | Infant Feeder
Bardzo sie napaliłam na kupno.
aankaa-widzialam ta spacerowke na allegro juz wczesniej bardzo fajna!!JA nadal mam opory przed spacerowka bo Weronika bardzo duzo w wozku śpi...zreszta tak sobie organizujemy ze popolodniowa drzemka (2,5-4h)na dworze w wozku...a tak w tej spacerowce to jak by człowiek w pociągu drzemał i budzi sie połamany-tak to sobie przetlumaczylam.
Ja uskuteczniam wielkie pakowanie...autobus by sie przydał...albo przyczepa dla konia!!!
 
Do góry