reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
mucha gdyby to sie sprawdzilo u mnie hm, bo ja chce urodzic w ten weekend - mama juz dzis bedzie mezus na weekend- nie bedzie trzeba go zgarniac z pracy.. tak ja poprosze by na mnie zadzialalo...np jutro hihih
 
Dzień dobry :confused2: piątek się zaczął a ja chce żeby sie już skończył bo jutro na 11tą do lekarza.. a miało być dziś !! :crazy: będę się więc dziś snuła jak smród po gaciach (moja prababcia tak mówiła :-D) byle by go jak najszybciej przebimbać..

Szuszu i Oli- miło Was widzieć z powrotem :-)
 
Bry:-)

Jak tak teraz narzekacie i chciałybyście się już rozpakować to se myślę, że dobrze, że już po bo miałam być jedną z ostatnich z tym moim 27 sierpnia.

Nadal przyjmuję zakłady na datę porodu muchy!

U mnie noc już lepsza, północne karmienie odbębnił tatuś dzięki czemu mogłam odespać;-)

Marcelina dasz radę, dzień szybko zleci, przemebluj coś czy jak;-)
 
Monila tulę mocno... Karolka nikt Ci nie zastąpi ale życzę Wam byście byli jeszcze szczęśliwi.
Marcelina posprzątaj to szybciej Ci zleci:)

szuszu korzystaj póki mały grzeczny:) Moja Lenka ostatnio nie chce w ogóle spać w dzień...

Ale tatuś też dzisiaj w nocy nakarmił i trochę pospałam...

mucha jak tam mąż??
 
Witajcie,
Dołączam do przeterminowanych - termin miałam na 10.08. :crazy: i jednocześnie do oczekujących rozwoju akcji w ten weekend. Trochę dziwnie z tą pełnią, ale co tam tonący brzytwy się chwyta więc i ja w to wierzę i CZEKAM :-)
 
reklama
Do góry