reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Malgo to my rodzimy 13!:) u mnie w rodzinie tez jest tak ze kilka osob ma urodziny w ten sam dzien, moja chrzestna ma urodziny 13 sierpnia, wiec moze akurat sie uda :) zobaczymy! dobrze by było!:)

anna przyjdzie na nas czas!!! :) moja gin powiedziala, ze czopa raczej nie da się przegapić, że wygląda jak śpik :p z różowymi niteczkami może być, ale czasami może wypaść dopiero w trakcie porodu, ja śpika żadnego nie miałam :p

taycia u mnie Mąż też cały czas ciągnie, ale ja jakoś nie umiem, a zawsze kiedy on mnie zaczepia to boli mnie już podbrzusze i tak mi ciężko, że nie dałabym rady :p beznadziejna jestem :p:p
może się uda i urodzisz 14!!!!:)))

Marcelina ja tylko czekam, aż mój jakieś ciekawe przezwisko sobie znajdzie, ciesze się, że już nie jestem rzygaczem :p
 
czy to jest możliwe że nie jestem w stanie odróżnić skurczy od bólu gdy Agatka wierci główką?? :baffled: to tak bardzo boli i brzuchol mam tak twardy że szok. i nie będę ukrywać że mam wrażenie że się zaraz zsiusiam ale i co innego :zawstydzona/y: :eek: :sorry:
 
ale się uśmiałam :-D :-D no ja stękam jak opętana i już sama mówię na siebie że jestem kaleką :-(

no to sobie jeszcze wyobraź jak się kładzie 2 metrowy chłop na podłogę na plecy i macha bezradnie rączkami i nóżkami w powietrzu (że niby mnie naśladuje) :confused2::laugh2:
3232297-overturned-turtle-is-trying-to-get-back-to-feet.jpg

apropos żółwi.. wiecie jakie wydają odgłosy przy terefere? :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D

małe
‪Turtles Mating funny‬‏ - YouTube

i te staaare
‪Giant Turtles Mating‬‏ - YouTube

Marcelina ja tylko czekam, aż mój jakieś ciekawe przezwisko sobie znajdzie, ciesze się, że już nie jestem rzygaczem :p

Może już nie zdąży wymyśleć :-D
 
Ostatnia edycja:
beti jak mnie kłuje tak w szyjce to też nie wiem co to jest, czy to są skurcze czy co i mam wtedy wrażenie, że chce mi się sikać, ale nogi zaciskam bo boli :p

Marcelina hahaha, ale mnie rozwalilas tymi filmikami :p haha :p
ale te chłopy są złośliwe!!!
no ja mam nadzieje, że nie zdąży już nic wymyśleć!!!:p


wariatki!!!!
 
w sumie to żal tych żółwic.. sądząc po ich niewzruszonych minach ich partnerzy to żadne żigolaki a przyjemność raczej jednostronna hahahahhahahahhahahahahahahah
 
reklama
buahaha laski rozwalacie mnie ;) dzisiaj muszę spróbować na skorupę!
moje drogie odstapcie mi miejsce na porodówce ja juz po terminie ;) miałam rodzić 5 sierpnia.
 
Do góry