reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
Dali, mi się płakać też chce, ale to bardziej ze względu na moją córcię, widzę że bardzo przeżywa to, że do szpitala idę i że mnie w domu nie będzie. Tak jest zestresowana, że dopiero zasnęła..
 
Kochane serduszko...jak sie o mamusie martwi...
A ja coraz bardziej chce ta cesarke...mam dość niepewności ,chce wsiąść w auto poplakac sie panikowac ale żeby w końcu już urodzić .
 
Dali- ja już nawet chyba psychicznie do SN jestem przygotowana. Czekam jak na start maratonu. Oby się już rozpakować. Cierpliwość się mi skończyła.
 
szuszu - trzymam kciuki :) bedzie dobrze!
U nas przygotowania do urodzinek Niko bo jutro wielki dzien, trzeba tort zamowic i zastanowic sie co jeszcze no i posprzatac. Nadia jest kochana i ma coraz "mądrzejsze" oczka :) Wychodzimy troche na prosta (chociaz boje sie zapeszac zeby znowu nic sie nie podzialo). Pozdrawiam wszystkie dwupaki i gratuluje rozpakowanym. Lemoniada - nie dziwie sie ze nie dalas rady urodzic bo spore twoje dzieciatko. I wspolczuje dwoch porodow w jednym - mialam tak tamtym razem. Szybko wracjcie do formy!
 
Suszu powodzenia dzis! ciekawe jak Ci noc mineła przed takim wydarzeniem - ja pewnie bym oka nie zmrużyła ;-)
Akutan a co ja mam powiedzieć - ja już cierpliwości dawno nie mam - termin na piątek a mi tu nic nie wskazuje na poród o czasie , brzuch wysoko , skurcze miałam dwa razy , czop po troche odchodzi ale na 100% nie jestem pewna czy to czop. dziś mam wizyte zobaczymy co powie lekarz, ale zapewne że szyjka długa , rozwarcia zero :-(
Ewa powodzenia w przygotowaniach , pierwsza impreza rodzinna Małej ;-)
 
Agulaula- nie wątpię, że też nie masz cierpliwości. U mnie też wszystko się wyciszyło tzn. bóle miesiączkowe i skurcze, bo reszta boli bez zmian. Szyjka też zamknięta a mały słonik rośnie i rośnie. Jak tak dalej pójdzie to urodzę 3 miesięczne dziecko:/
 
no ja jestem ciekawa co mi dzis powie na temat wagi , też się tego boję.
chyba powiem lekarce,że jak waży coś koło 4 kg to nie ma mi mówić :-p i że jak się w tym tyg nie rozpakuje to będzie musiała mi mała jakoś wyjąć sama :-)
 
reklama
Do góry