reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

sierpniowe ciężaróweczki 2011:D

reklama
LEMONIADA i TONYA WIELKIE GRATULACJE!!!!!!!!!!!LEMONIADA wow, ale synek duuuuuuuuuuuzy!TONYA czekamy na szczegoly!KAROLINKAZ to moze w szpitalu powiedz o tym...
 
Karolinkaz, na to co Cię teraz boli powinna trochę Nospa pomóc.
Jeju brzuch mnie tak strasznie boli, jak na @ właśnie..i jeszcze zaczął mnie pęcherz boleć i trochę piecze jak sikam..:-(
 
Karolinkaz, na to co Cię teraz boli powinna trochę Nospa pomóc.
Jeju brzuch mnie tak strasznie boli, jak na @ właśnie..i jeszcze zaczął mnie pęcherz boleć i trochę piecze jak sikam..:-(
Nospa nie daje rady, zawsze ibuprom dawał no ale teraz to nidyrydy:wściekła/y:
A co do pieczenia to oby infekcja zadna sie nie wdała...
 
Szuszu, Ty to już chyba ze stresu masz objawy porodowe :-D Ale powiem Ci, że mnie też lekko piecze jak sikam. Chyba przez to, że mocz podrażnia, bo się tam wszystko otwiera?? ;-) Tak se gdybam

Moja mała zaczęła sobie lekko tańcować, oczywiście jak się wybieram spać.

Edit. kurde pada deszcz, ale jest i tak duszno jak jasna cholera. :wściekła/y:
 
Szuszu, Ty to już chyba ze stresu masz objawy porodowe :-D Ale powiem Ci, że mnie też lekko piecze jak sikam. Chyba przez to, że mocz podrażnia, bo się tam wszystko otwiera?? ;-) Tak se gdybam

Moja mała zaczęła sobie lekko tańcować, oczywiście jak się wybieram spać.

Edit. kurde pada deszcz, ale jest i tak duszno jak jasna cholera. :wściekła/y:

Całą ciążę nic mnie nie szczypało, to teraz musiało zacząć:wściekła/y:

Mój dzisiaj bardzo spokojny w brzuchu, oby mi tylko wody nie zechciały odejść w nocy:-D
 
hej :)))
ja zrobiłam chatkę, ale niewygląda! :) jestem mega lewa w kuchni, mi trzeba jak krowie na rowie, czy duzo mam smarowac, czy malo, bo pozniej mi duzo zostalo i zrobilam 2 chatki, mam nadzieje, ze beda lepiej smakowac, a jak nie to nastepnym razem juz napewno bedzie lepiej :))) dzięki Marcelina za przepis!!!:)))

Kochana, moja też nie wygląda :-D:-D:-D ale smakuje !! i też wyszły mi dwie mega :-D:-D

chwilę Was zostawić i już rozpakowane :-D:-D gratulacje..
duszno jak w psiarni .. idę bo się lepie.. do jutra.. Szuszu trzymaj sie
 
Tonya,Lemoniada gratulacje!!!!

Szuszu trzymam mocno kciuki jutro za Ciebie, kurcze ja za tydzien będe taka po...na chodzić ze strachu. Kurde jak to zleciało.
Kurcze niby juz chce być rozpakowana, ale i się tego wszystkiego boję. Ehh
Mała dostala wieczornej czkawki i znów mi z dyńki w szyjke wali, byleby sobie drogi za wcześnie nie torowala;-)
 
reklama
Biedroneczka, tak to właśnie jest, czekasz na ten dzień jak na zbawienie on nadchodzi i ze strachu jesteś w stanie w gacie narobić:-D

A potem nieprzespane noce:-D

Asia, nie wiem czy zasnę, bo dzisiaj do 11 się leniłam:-D No i te nerwy..
Ty też się trzymaj, jak urodzisz do czwartku to daj znać;-)
 
Do góry